Sleduj nás

UFC - Jack Hermansson - Jared Cannonier

UFC - Jack Hermansson - Jared Cannonier

Hlavní zápas UFC Fight Night 160 obstarají dva borci na vzestupu a uvidíme bitvu Jared Cannonier a Jack Hermansson. Švédský Jocker, který do UFC vyšplhal i po zádech Karlose Vemoly, nyní zažívá nejlepší čas kariéry a zvládl nastřádat čtyři vítězství v řadě. Hlavně poslední výhra, kdy v zápase, který vzal na poslední chvíli, přetlačil zkušeného Jacare Souzu, zvedla Hermanssonovi renomé a ukázala jeho konkurenceschopnost ve špičce váhy do 84 kg.

Jack má nyní bilanci dvaceti výher a čtyř porážek, kdy 55 % vítězství získal KO. Hermansson má v průměru 4,9 signifikantních úderů za minutu s přesností 56 %. Dokáže také doručit 2.38 strhů za zápas s úspěšností 47 %. Hermansson je obrovsky všestranný a navíc výborně fyzicky připravený bojovník, který dokáže vnutit soupeři svůj styl. Pokud uspěje i v této náročné zkoušce, může se snadno stát jedním z uchazečů o titul.


Jared Cannonier jde do tohoto zápasu s rekordem dvanácti výher a čtyř porážek, kdy 67 % vítězství získal KO. Vraždící Gorila, jak zní Cannonierova přezdívka, po přestupu do střední váhy působí opravdu smrtelně nebezpečně. Poslední soupeři David Branch i Anderson Silva odcházeli poraženi, navíc v obou případech před limitem TKO. Jared má průměr 3,62 signifikantních úderů za minutu s přesností 51 %. Cannonier je atletický nátlakový bojovník s nezpochybnitelným KO potenciálem. Pět z posledních sedmi zápasů ukončil KO.


Jared Cannonier bude v začátku zápasu nebezpečnějším bojovníkem. Hermansson se bude muset vyvarovat přestřelek a nejlepší variantou by pro něj byl rychlý přechod na zem a zpomalení dynamického Američana. Věříme, že přežije úvodní tlak a s podporou vyprodané Royal Arény dovede zápas do vítězného konce. Kurz na vítězství Jacka Hermanssona je 1.51.


Další články