Sleduj nás

UFC - Jack Hermansson - Jared Cannonier

UFC - Jack Hermansson - Jared Cannonier

Hlavní zápas UFC Fight Night 160 obstarají dva borci na vzestupu a uvidíme bitvu Jared Cannonier a Jack Hermansson. Švédský Jocker, který do UFC vyšplhal i po zádech Karlose Vemoly, nyní zažívá nejlepší čas kariéry a zvládl nastřádat čtyři vítězství v řadě. Hlavně poslední výhra, kdy v zápase, který vzal na poslední chvíli, přetlačil zkušeného Jacare Souzu, zvedla Hermanssonovi renomé a ukázala jeho konkurenceschopnost ve špičce váhy do 84 kg.

Jack má nyní bilanci dvaceti výher a čtyř porážek, kdy 55 % vítězství získal KO. Hermansson má v průměru 4,9 signifikantních úderů za minutu s přesností 56 %. Dokáže také doručit 2.38 strhů za zápas s úspěšností 47 %. Hermansson je obrovsky všestranný a navíc výborně fyzicky připravený bojovník, který dokáže vnutit soupeři svůj styl. Pokud uspěje i v této náročné zkoušce, může se snadno stát jedním z uchazečů o titul.

Jared Cannonier jde do tohoto zápasu s rekordem dvanácti výher a čtyř porážek, kdy 67 % vítězství získal KO. Vraždící Gorila, jak zní Cannonierova přezdívka, po přestupu do střední váhy působí opravdu smrtelně nebezpečně. Poslední soupeři David Branch i Anderson Silva odcházeli poraženi, navíc v obou případech před limitem TKO. Jared má průměr 3,62 signifikantních úderů za minutu s přesností 51 %. Cannonier je atletický nátlakový bojovník s nezpochybnitelným KO potenciálem. Pět z posledních sedmi zápasů ukončil KO.


Jared Cannonier bude v začátku zápasu nebezpečnějším bojovníkem. Hermansson se bude muset vyvarovat přestřelek a nejlepší variantou by pro něj byl rychlý přechod na zem a zpomalení dynamického Američana. Věříme, že přežije úvodní tlak a s podporou vyprodané Royal Arény dovede zápas do vítězného konce. Kurz na vítězství Jacka Hermanssona je 1.51.


Další články

Hrozba soudem a konec zápasu? Mikulášek se do krve pohádal s Pali Harim

Předturnajová debata se zvrhla v otevřenou válku, která málem skončila zrušením zápasu ještě před vážením. Václav Mikulášek a Pavol Vaško alias Pali Hari se neshodli na pravidlech, obuvi ani finančních sankcích za fauly. Vše vyvrcholilo drsnými urážkami rodiny, kvůli kterým Mikulášek zapojil právníky a následně odmítl pohled z očí do očí.

Hrozba soudem a konec zápasu? Mikulášek se do krve pohádal s Pali Harim

Trump ji nazval mužem, ona ho zve na pódium. Khelifová bojuje o olympiádu v LA

Olympijská vítězka z Paříže je odhodlána bránit své zlato na hrách v Los Angeles v roce 2028 i za cenu podstoupení genetických testů pohlaví. Alžírská boxerka zároveň reagovala na výroky amerického prezidenta Donalda Trumpa, který ji v lednu označil za „mladého gentlemana“, a poslala mu jasný vzkaz ohledně své identity.

Trump ji nazval mužem, ona ho zve na pódium. Khelifová bojuje o olympiádu v LA

Přežil kritický stav i operace. Český „bombardér“ hlásí návrat a touží po Oktagonu

Svedl těžší bitvy na nemocničním lůžku než v kleci, avšak ten největší bojovník se v něm nezapřel. Český těžkotonážník Robin Fošum, jehož kariéru zbrzdila série vážných zdravotních komplikací od těžkého průběhu covidu až po vyhřezlé ploténky, hlásí návrat. Po úspěšném testu v boxu bez rukavic vyhlíží návrat do světa MMA, přičemž jeho srdce stále bije pro organizaci Oktagon.

Přežil kritický stav i operace. Český „bombardér“ hlásí návrat a touží po Oktagonu

Dva dny na Štvanici? Novotný chystá v létě bombu, ve hře jsou čtyři tituly

Léto, slunce a tvrdé pěsti pod otevřeným nebem. To je kombinace, která k Oktagonu neodmyslitelně patří. Letošní ročník tradiční Štvanice však může být speciální. Vedení organizace v čele s Ondřejem Novotným stojí před zásadním rozhodnutím, zda zopakovat úspěšný experiment z minulosti a rozdělit turnaj do dvou dnů. Důvodem je nejen přetlak kvalitních zápasníků, ale i blížící se oslavy desátého výročí organizace.

Dva dny na Štvanici? Novotný chystá v létě bombu, ve hře jsou čtyři tituly

„Já jsem osobnost!“ Adéla vyhrožuje právníky za to, že ji citujete. Její obhájce? 28 let na perníku

Pokud jste si mysleli, že absurdita má své hranice, Shopaholic Adél je právě překročila. Ve svém nejnovějším agresivním výlevu se pasovala do role „české osobnosti“, kterou všichni bezdůvodně šikanují. Že si vymýšlí rakovinu? Prý nikdy! Že uráží lidi? Kdepak! A na pomoc si přizvala skutečnou elitu – svého „virtuálního přítele“ Jaye, jehož mozkové buňky zřejmě odjely na dlouhou dovolenou po 28 letech užívání pervitinu.

„Já jsem osobnost!“ Adéla vyhrožuje právníky za to, že ji citujete. Její obhájce? 28 let na perníku

Konec Krále severu? Novotný po dalším fiasku promluvil o Malachově budoucnosti

Jan Malach prožívá kritické období. Po matném výkonu ve Stuttgartu a třetí porážce v řadě se nad jeho působením v Oktagonu stahují mračna. Promotér Ondřej Novotný sice potvrdil, že liberecký patriot dostane šanci před domácím publikem, zároveň však bez servítků zkritizoval jeho styl boje a naznačil, že kariéra zkušeného bojovníka se nezadržitelně blíží ke svému závěru.

Konec Krále severu? Novotný po dalším fiasku promluvil o Malachově budoucnosti