Sleduj nás

UFC - Ismagulov Damir - Alvarez Joel

UFC - Ismagulov Damir - Alvarez Joel

UFC Fight Night v Praze otevře zápas mezi španělským toreadorem Joelem Alvarezem a ruským šampionem M1 Damirem Ismagulovem. Ten je v 28 letech po výborné sérii 12 vyhraných zápasů v řadě momentálně na vrcholu. Úspěšně se uvedl i UFC, když v prvním zápase zdolal na body nepříjemného Alexe Gorgeese.

Joel Alvarez také disponuje slušnou formou. Celkovou bilanci má 15 výher a pouze jednu prohru. Naposledy poznal hořkost porážky v roce 2015, od té doby 10 výher a vše před limitem. Jediné, co tuto úžasnou bilanci trochu degraduje, je kvalita španělských organizací, ve kterých tento rekord udělal.

Ismagulov Damir a Alvarez Joel se střetnou na UFC v Praze

Pro Alvareze bude tento zápas první v UFC a dá se počítat s tím, že na něj dolehne tlak a velká očekávání. Ismagulov je v tomto ohledu ve velké výhodě, protože pozice šampiona M1 mu dala dobrou školu. Španěl je výborný na zemi, 14 zápasů vyhrál díky precizně nasazenému škrcení (nebo soupeře upáčil).


Ismagulov je raději v postoji. Výborně kope a jeho projev je plný otoček a dalších oku lahodících technik. Navíc má oproti Alvarezovi mnohem větší praxi v delších zápasech. Ten se málokdy dostal přes druhé kolo, Damir absolvoval i titulové maratony na pět kol. V souhrnu faktů věříme ve výhru Ismagulova.


Další články

Beránek dnes v noci řádil. Hrozí mu pokus o vraždu

Kolem Lea Beránka je znovu rušno. Podle dostupných informací měl v bohnické psychiatrické nemocnici napadnout jiného pacienta utrženou baterií z umyvadla. Muž skončil s poraněnou hlavou v nemocnici, Beránka policie zadržela.

Beránek dnes v noci řádil. Hrozí mu pokus o vraždu

I po několika zatčení se Jon Jones brání nálepce z médií

Jon Jones znovu zkouší přesvědčit veřejnost, že muž z novinových titulků a muž v osobním kontaktu nejsou totéž. V novém rozhovoru pro MMA Fighting odmítl obraz nebezpečného padoucha a prohlásil, že je mnohem víc dobrý člověk než součet svých průšvihů.  

I po několika zatčení se Jon Jones brání nálepce z médií