Sleduj nás

UFC - Hadzovic Damir - Reyes Marco Polo

UFC - Hadzovic Damir - Reyes Marco Polo

Atraktivní a vyrovnaný duel v lehké váze nabídne jeden z předzápasů na UFC Fight Night v Praze. Bosenský Bomber Damir Hadzovič v něm vyzve Mexičana Marca Reyese. Tento 34letý borec má bilanci 8 výher a 4 porážky. V UFC zvládl 5 zápasů a zažil pouze jednu prohru. V posledním vystoupení dokázal za minutu zlikvidovat Matta Frevolu a vysloužil si ocenění za ukončení večera.

Hadzovic Damir vs. Reyes Marco Polo v zápase UFC

Damir Hadzovič vstoupil do UFC porážkou od výborného Mairbeka Taisumova. V dalším zápase si napravil chuť a za KO večera, kterým porazil Marcina Helda, dostal bonus 50 000 USD. Následovala prohra na body s Alvesem a návrat na vítěznou vlnu, taktéž na body s Nickem Heinem.


V samotném zápase se dá očekávat atraktivní přestřelka v postoji. Reyes se spoléhá na své rychlé ruce a na zem se mu moc nechce. Hadzovič vyznává podobný způsob boje, navíc obstojně kope a je nebezpečný v klinči. O trochu větší důvěru v nás vzbuzuje „Bomber“ z Bosny, proto doporučujeme sázku na jeho výhru.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu