Sleduj nás

UFC - Gastelum Kelvin - Till Darren

UFC - Gastelum Kelvin - Till Darren

Obrovsky těžká premiéra ve střední váze čeká tento víkend Gorilu z britských ostrovů Darrena Tilla. UFC do mladého Brita vložilo velké naděje, ale dvě porážky a hlavně brutální knockout od Masvidala donutil Darrena přehodnotit své ambice ve veltru a přišel očekávaný přesun do střední váhy.

I zde čeká Gorilu nebezpečný knockoutér, kterým je bezesporu Kelvin Gastelum. Ten se pokusí odrazit po neúspěšném souboji o dočasný titul, ve kterém nestačil na současného šampiona Israela Adesanyu. Upravil tak svou bilanci na patnáct výher a čtyři porážky, kdy 40 % vítězství získal KO. Na soupeře vypálí v průměru 3,86 signifikantních úderů s přesností 44 %. Stejně jako v předchozích zápasech se bude spoléhat na svou přesnou levačku, kterou je schopný ukončovat zápasy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Darren Till má momentálně rekord sedmnácti výher a dvě porážky, kdy 59 % vítězství získal KO. Statistika významných úderů ukazuje 2,41 zásahů za minutu s přesností 46 %. Dlouho neporažený borec, o kterém se mluvilo jako o budoucím šampionovi, neobstál v souboji s Tyronem Woodleym, který ho uškrtil ve druhém kole a poté přišla další již zmiňovaná porážka od Masvidala.

Hlavní předzápas UFC 244 slibuje parádní podívanou, protože na sebe narazí dva borci, kteří nemají ve zvyku příliš taktizovat. Gastelum v souboji s Adesanyou prokázal, že mu nevadí výškový hendicap a je schopný perfektně zkracovat vzdálenost. Till oproti tomu nabídne drtivou KO sílu, která byla smrtící již ve veltru, ale po přechodu do střední váhy a při absenci brutálního hubnutí budí opravdovou hrůzu. I když je pro sázkové kanceláře favoritem Gastelum, nám se zdají šance obou borců vyrovnané, a proto sáhneme po pěkném kurzu 2.48, který je vypsaný na Tilla.Další články