Sleduj nás

UFC Fight Night 148, live výsledky: Thompson vs. Pettis

UFC Fight Night 148, live výsledky: Thompson vs. Pettis

Další víkend a další trhák ze strany UFC. Tentokrát se můžeme těšit na Fight Night s pořadovým číslem 148, kde se nám v hlavní roli představí Wonderboy a Showtime, tedy Stephen Thompson a bývalý šampion divize lehké váhy Anthony Pettis.

Vsadit na UFC a vybrat peníze zdarma!


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Stephen Thompson je bojovník, který má za sebou velice záživnou minulost. Jako kluk se věnoval kickboxu, Jiu Jitsu nebo karate a své zkušenosti přetavil až v první místo žebříčku nejlepšího fightera Chuck Norris World Combat League. Posléze přišly i profesionální zkušenosti s MMA scénou, na níž netrvalo dlouho, dokud si ho nevšimlo UFC, které sis jej svázalo pod svá křídla.


„Wonderboy“ svůj první zápas v novém prostředí vyhrál kuriózním způsobem, a to KO kopem do hlavy. Po tomto úspěchu se sice dostavilo první zaváhání, ale následně přišla velice přívětivá šňůra sedmi výher po sobě. Vše vyústilo až titulovou bitvou s tehdejším šampionem velteru Tyronem Woodleym, s nímž Stephen poprvé remizoval, napodruhé mu už na body nestačil.

Po tomto dvojzápase přišla výhra nad Jorgem Masvidalem, ale následně opět prohra s Darrenem Tillem na body. Ve výsledku tu tedy máme 14 výher a 3 porážky, žádná prohra nepřišla jinak než rozhodnutím, což svědčí o jeho jinak výborném zápasovém připravení.


Na druhé straně barikády nám stojí rodák z Milwaukee, s nímž se i díky jeho místy nevšednímu bojovému stylu všichni dobře známe. Anthony Pettis působí v UFC už od roku 2011, kdy na úvod prohrál s Clayem Guidou, ovšem poté udolal rovnou pět soupeřů za sebou a řekl si i o slovo o titul v divizi lehké váhy, v níž 31. srpna 2013 přemohl Bensona Hendersona.

Pettis nadále zdolal Gilberta „El Nina“ Melendeze, avšak pak už nestačil na Rafaela Dos Anjose. Tento zápas pro něj znamenal poměrně razantní zlom, protože právě od této doby u něho začaly prohry převyšovat nad výhrami. Důkazem nám jsou zápasy s Eddiem Alvarezem, Edsonem Barbozou, Maxem Hollowayem, Dustinem Poirierem nebo v poslední řadě i s Tonym Fergusonem, ani na jedno z uvedených jmen nenašel recept.

Duel Pettise s Thompsonem může představovat pro oba zápasníky jak odrazový můstek, tak i velký propad, z něhož by se ať už jeden nebo druhý nemuseli dostat. Jejich bitva bude tedy plná emocí a naprostého odhodlání, které je za dobré konstelace hvězd může nasměrovat na cestičku opět vzhůru na vrchol.


UFC Nashville, výsledky

Stephen Thompson vs. Anthony Pettis
Pettis def. Thompson by KO (punch) at 4:55 of Round Two


Curtis Blaydes vs. Justin Willis
Blaydes def. WIllis by unanimous decision (30-27, 30-26, 30-25)


John Makdessi vs. Jesus Pinedo
Makdessi def. Pinedo by unanimous decision (30-27 x2, 29-28)


Jussier Formiga vs. Deiveson Figueiredo
Formiga def. Figueiredo by unanimous decision (30-27, 29-28 x2)


Luis Peña vs. Steven Peterson
Pena def. Peterson by unanimous decision (30-27 x3)

Maycee Barber vs. JJ Aldrich
Barber def. Aldrich by TKO (punches) at 3:01 of Round Two

Bryce Mitchell vs. Bobby Moffett
Mitchell def. Moffett by unanimous decision (29-28 x3)

Frankie Saenz vs. Marlon Vera
Vera def. Saenz by TKO (punches) at 1:25 of Round One


Alexis Davis vs. Jennifer Maia
Maia def. Davis by unanimous decision (29-28 x3)

Randa Markos vs. Angela Hill
Markos def. Hill by submission (armbar) at 4:24 of Round One


Ryan MacDonald vs. Chris Gutierrez
Gutierrez def. MacDonald by unanimous decision (30-27 x3)

Eric Shelton vs. Jordan Espinosa
Espinosa def. Shelton by unanimous decision (29-28, 30-27 x2)


Další články