Sleduj nás

UFC Fight Night 139: Zranění Edgara, šance pro Rodrigueze

UFC Fight Night 139: Zranění Edgara, šance pro Rodrigueze

Hlavní zápas na UFC Fight Night 139 měli obstarat Frankie "The Answer" Edgar a "The Korean Zombie" Chang Sung Jung. Edgarovo nespecifikované zranění bohužel neumožní bývalému šampionovi nastoupit a pokazí mu plánované oslavy 25. zápasu pod vlajkou UFC.

Náhradou bude Yair "Pantera" Rodriguez. Ten Edgarovy podlehl na jaře loňského roku a od té doby jsme ho v kleci neviděli. Po doléčení zranění následovaly dohady o nové smlouvě a jednu dobu se zdálo, že UFC opustí.

UFC Fight Night 139


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Blízko návratu byl již v září, ale jeho dohodnutý zápas proti Zabitovi Magomedsharipovi opět zhatilo zranění. Nyní je vše zapomenuto a mexický talent se může předvést 10. listopadu v Pepsi Center v Denveru. 

Na druhou stranu oktagonu se postaví také borec bez velké zápasové praxe. Korejská hvězda Chan Sung Jung loni v únoru vyřídila v prvním kole Dennise Bermudeze KO. Od té doby jsme o něm neslyšeli. 


Uvidíme, který z navrátilců se s pauzou vyrovná lépe. Další zajímavý zápas na této kartě je očekávaná přestřelka mezi Mikem Perrym a Donaldem Cerronem. Zajímavý by mohl být i souboj Ray Borg versus Joseph Benavidez.


Další články