Sleduj nás

UFC Fight Night 138: To nejzajímavější a výsledky

UFC Fight Night 138: To nejzajímavější a výsledky

Anthony Smith ukázal potvrdil ambice: Po ukončení dvou legend (Evans, Rua) se o Anthony Smithovi a jeho šancích na titulový zápas začalo potichu šeptat, ale když porazil jednoho z top bojovníků divize, je jasné, že je třeba ho brát vážně.

Smith samozřejmě využil momentu po zápase a o titulový souboj se hned přihlásil. Je nutno uznat, že proti Volkanu Oezdemirovi předvedl kvalitní, trpělivý výkon, a i když na něj Volkan vysypal vše co měl, nezmatkoval a šel si za svým cílem.

Anthony Smith ukázal potvrdil ambice


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Lobov a další prohra: Již před zápasem se tak trochu čekalo, že Michael Johnson bude pro Lobova velké sousto. Předpoklady se potvrdily, Lobov sice prokázal, že vydrží opravdu velké bití a nebyl úplně bez šance, ale rozdíl v tvrdosti a rychlosti obou borců byl znatelný. Nyní je Artem na třech prohrách v řadě, což bývá obvykle chvíle, kdy vedení UFC začne přehodnocovat zájem o vaše služby. Uvidíme, jestli se stejný metr použije na tréninkového partnera největší hvězdy UFC, Conora McGregora.

Artem Lobov a další prohra


Misha Cirkunov zpět v sedle: Po dvou těžkých prohrách KO, navíc velmi rychlých, potřebovala litevská hvězda Cirkunov zabrat a znovu se dostat na vítěznou vlnu. Povedlo se a Misha dokázal Patricka Cumminse v polovině prvního kola uškrtit. Po tomto důležitém vítězství se v pozápasovém rozhovoru podíval do kamery a prohlásil, že je třeba si na něj dát velký pozor, a že nyní budeme sledovat novou vylepšenou verzi Cirkunov 2.0.

Misha Cirkunov zpět v sedle

Zasloužené bonusy: Anthony Smith za ukončení Oezdemira obdržel jeden z 50 000 USD bonusů za výkon večera, další putoval do kapsy jihoafričana Dona Madge za krásný kop do hlavy Te Edwardse, ocenění za zápas večera obdržela dvojice Nasrat Haqparast a Thibault Gouti, afgánec Haqparast několikrát svého francouzského soka strašlivě trefil, ale ten se dokázal oklepat a dotáhnout zápas až k bodovému rozhodnutí, které bylo jednomyslné pro Nasrata.Další články