Sleduj nás

UFC - Dos Anjos Rafael - Lee Kevin

UFC - Dos Anjos Rafael - Lee Kevin

Hlavní událostí UFC Fight Night 152 je očekávaná bitva mezi zkušeným Brazilcem Rafaelem dos Anjosem a sebevědomým Američanem Kevinem Lee. The Motown Phenom Lee bude navíc poprvé zápasit ve veltrové váze a výsledek tohoto duelu ukáže, jestli bude schopný zamíchat titulovými kartami.

Momentálně má bilanci 17 výher a 4 porážky, kdy 47 % výher získal submisí. Na soupeře vyšle v průměru 4 údery za minutu s přesností 43 %. Kevin ztratil dva z posledních tří zápasů a tím se mu hodně vzdálil sen šampiona lehké váhy. Hlavně porážka od Iaquinty byla pro ambice extravagantního Američana nepříjemná a má určitě velký vliv na přesun Kevina do veltru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zde ho uvede bývalý šampion a nyní trochu stagnující Rafael dos Anjos. Ten má skóre 28 výher a 11 porážek. Polovinu vítězství mu přinesl verdikt bodových rozhodčích. Rafael toho zažil v kleci opravdu hodně a je jedním z nejzkušenějších borců v UFC. Průměr signifikantních úderů má 3,62 s přesností 45 %. Momentálně má na kontě dvě frustrující porážky, kdy ho doslova uváleli wrestlerská esa divize Covington a Usman.


Z těchto zápasů vychází i naše předpověď pro tento zápas. Kevin Lee přesně odpovídá profilu zápasníka, jakým je Covington s Usmanem. Vynikající wrestler, který se na vás nalepí jak žvýkačka a postupně vás utahá a zlomí. Dos Anjos je vynikající ve všech směrech, má výborný základ v BJJ a v postoji perfektně mixuje boxerské kombinace s kopy. Fyzicky ale těžko ustojí tlak nabušeného Američana, který přechodem do veltru neztratí tolik sil shazováním. Naše peníze jdou na výhru Kevina Lee, ale vzhledem k vyrovnanosti se vyplatí i sázka na počet kol.

Vsadit na UFC a vybrat peníze zdarma!Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži