Sleduj nás

UFC bojovník vsadil celou výplatu na svou výhru. Teď je bez peněz a brzo možná i bez smlouvy

UFC bojovník vsadil celou výplatu na svou výhru. Teď je bez peněz a brzo možná i bez smlouvy
Justin James si byl natolik jistý svou výhrou na posledním UFC Fight Night turnaji, že na ni vsadil celou výplatu. O svůj vklad však přišel a teď mu navíc hrozí i konec v organizaci.

Spousta MMA zápasníků si stěžuje, že mají nedostatek peněz, jenže to určitě není případ takového Justina Jamese, který měl tak hluboko do kapsy, že se nebál vsadit si na svou výhru 25 tisíc amerických dolarů, což měla být zároveň jeho odměna za podstoupený zápas s Charlesem Rosou. Po oficiálním verdiktu sudích se mu však musely pořádně protočit panenky, ruka totiž byla zdvižena jeho soupeři.

„Já i mí trenéři si vsadíme na mé vítězství. Tak moc si jsme jisti tím, že tady neprohraju. Všichni ve mně věří,“ zněla slova odhodlaného jedenatřicetiletého bijce jen chvíli před zápasem, ve kterém získal přízeň jednoho ze tří bodových rozhodčích. I tak to ale bylo málo.


Co je pro Jamese možná ještě horší než to, že zápasil prakticky „zadarmo“, je ta skutečnost, že se jedná již o jeho čtvrtou prohru v řadě a podobné neúspěchy organizace netoleruje. S největší pravděpodobností to tedy bylo jeho poslední vystoupení pod taktovkou UFC.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články