Sleduj nás

UFC - Blachowicz Jan - Santos Thiago

UFC - Blachowicz Jan - Santos Thiago

Jako doma by se mohl v Praze cítit polský bijec Jan Blachowicz, který obstará hlavní duel večera. MMA je u našich sousedů nesmírně populární a není třeba pochybovat, že by ve vysočanské O2 Aréně fanoušci populárního „Janka“ chyběli. 

Blachowicz Jan vs. Santos Thiago ma UFC v Praze

Polský veterán (35 let) je nesmírně zkušený borec, který má za sebou už třicet utkání (23-7-0), z toho deset v UFC. Poslední čtyři zápasy přitom vyhrál, což jasně dokazuje, že nepatří ještě do starého železa. Blachowicze může už jen máloco překvapit, za sebou má zápasy s Corey Andersonem nebo Alexandrem Gustafssonem (oba prohrál). 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Do cesty se mu tentokrát postaví jeho vrstevník Thiago Santos. Brazilec je jen o rok mladší, a rovněž jeho bilance (20-6-0) je vysoce pozitivní. Santos prohrál z posledních osmi utkání v UFC jediný a jeho zápasy jsou hodně atraktivní, z osmi duelů se hned šest rozhodlo před časovým limitem. Jihoameričan i tentokrát do utkání vletí, jak je jeho zvykem a vzhledem k „váhovce“ (polotěžká) stačí k vypnutí jeden přesný úder. Plný počet kol diváci v Praze neuvidí.


Další články