Sleduj nás

UFC - Blachowicz Jan - Santos Thiago

UFC - Blachowicz Jan - Santos Thiago

Hlavní zápas UFC Fight Night, které se k naší velké radosti uskuteční v Praze, nám nabídne srážku dvou špičkových borců v polotěžké váze. Na jedné straně oktagonu bude stát zkušený polský bijec Jan Blachowicz a na druhé brazilské kladivo Thiago Santos. 

Polák po slabším přelomu roku 2016/17, kdy si připsal prohry s Gustafssonem a Cumminsem, jede bez chybičky. Vyhrál nad Clarkem a Cannonierem, porazil v odvetě nebezpečného Manuwu a naposledy uškrtil Nikitu Krylova.

Blachowicz Jan vs. Santos Thiago na UFC Fight Night v Praze


„Marreta“Santos toho už má v 35letech za sebou také hodně, ale loňský rok se mu povedl neskutečně. Zahájil ho triumfem nad Anthony Smithem, který jde nyní do boje o titul. Thiago trefil ve druhém kole tvrdý kop na tělo a bylo rozhodnuto. Následovala prohra s Davidem Branchem a potom výhra nad Hollandem a Andersem. Nejlepší představení si Marreta nechal na prosincové UFC 231. S Jimmy Manuwou předvedli v prvním kole přestřelku roku, v tom druhém trefil Santos další dvě tvrdá kolena a levým hákem soupeře ukončil.

V tomto zápase nás čeká střet dvou různých stylů, Blachowicz určitě nebude chtít chodit do bláznivých přestřelek, ve kterých si libuje Santos. Bude se snažit tlačit soupeře na pletivo a tím trochu zpomalit a unavit dynamického Brazilce. Vzhledem k předchozím Marretovým výkonům nevěříme, že se mu to může podařit. Santos je natolik výbušný, že je jen otázkou času, než trefí tvrdý kop nebo úder a s Blachowiczem bude zle. Věříme ve výhru Santose před limitem a hlavně v parádní podívanou hodnou hlavního zápasu celé dlouho očekávané akce.Další články