Sleduj nás

UFC: Aldo José vs. Stephens Jeremy, analýza

UFC: Aldo José vs. Stephens Jeremy, analýza
Hlavním tahákem víkendového UFC, které tentokrát hostí kanadské Calgary, je souboj stále ještě nejlepší pérové váhy historie Jose Alda a amerického "blázna" Jeremy Stephense.

Ten se trochu nepovšimnut sune žebříčkem této divize vzhůru a rád by si upevnil vrchní postavení v potravním řetězci.

Série tří výher, z toho posledních dvou před limitem, mu dodává potřebné sebevědomí a víru, že dokáže konkurovat takové superhvězdě jakou Aldou stále bezesporu je.


Brazilský "Scareface" sice z posledních čtyř zápasů zvítězil pouze jednou, ale porazil ho v notoricky známém zápase Conor McGregor a potom dvakrát za sebou momentální šampion Max Holloway - tedy ti nejlepší z nejlepších.

aldo font zapas


Stephens se z velkých jmen utkal s Hollowayem, Edgarem a Swansonem a pokaždé odešel poražen na body. Fyzické parametry jsou hodně podobné včetně věku, a proto budou rozhodovat technické a taktické dovednosti. V tomto ohledu je Aldo na trochu jiném levelu a navíc mu vyhovuje Stephensův silový styl boje.

Při shrnutí všech těchto okolností a přihlédnutí k faktu, že Jose nepůjde po velmi dlouhé době o titul (nebude na něj tak obrovský tlak jako obvykle), jasně favorizujeme Alda.

Momentálně si můžete vsadit u Tipsportu v kurzu 1.75.

Další články