Sleduj nás

UFC: Aldo José vs. Stephens Jeremy, analýza

UFC: Aldo José vs. Stephens Jeremy, analýza
Hlavním tahákem víkendového UFC, které tentokrát hostí kanadské Calgary, je souboj stále ještě nejlepší pérové váhy historie Jose Alda a amerického "blázna" Jeremy Stephense.

Ten se trochu nepovšimnut sune žebříčkem této divize vzhůru a rád by si upevnil vrchní postavení v potravním řetězci.

Série tří výher, z toho posledních dvou před limitem, mu dodává potřebné sebevědomí a víru, že dokáže konkurovat takové superhvězdě jakou Aldou stále bezesporu je.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Brazilský "Scareface" sice z posledních čtyř zápasů zvítězil pouze jednou, ale porazil ho v notoricky známém zápase Conor McGregor a potom dvakrát za sebou momentální šampion Max Holloway - tedy ti nejlepší z nejlepších.

aldo font zapas


Stephens se z velkých jmen utkal s Hollowayem, Edgarem a Swansonem a pokaždé odešel poražen na body. Fyzické parametry jsou hodně podobné včetně věku, a proto budou rozhodovat technické a taktické dovednosti. V tomto ohledu je Aldo na trochu jiném levelu a navíc mu vyhovuje Stephensův silový styl boje.

Při shrnutí všech těchto okolností a přihlédnutí k faktu, že Jose nepůjde po velmi dlouhé době o titul (nebude na něj tak obrovský tlak jako obvykle), jasně favorizujeme Alda.

Momentálně si můžete vsadit u Tipsportu v kurzu 1.75.

Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži