Sleduj nás

UFC 251 slavilo obrovský úspěch, Dana White objevil novou prodejní hvězdu

UFC 251 slavilo obrovský úspěch, Dana White objevil novou prodejní hvězdu

Ohlédneme-li se za čísly, pak zjistíme, že turnaj UFC 251 přinesl neskutečný úspěch. Dokonce tak velký, že naposledy bylo úspěšnější až pouze UFC 229, kde vystoupili Khabib Nurmagomedov s Conorem McGregorem. 

Organizace údajně prodala přes 1,3 milionů PPV a největší podíl na tom má hlavní zápas večera, do něhož na poslední chvíli nastoupil Jorge Masvidal, jenž vystřídal koronavirem nakaženého Gilberta Burnse. A i když floridský rváč v samotném boji příliš vzruchu nezpůsobil (prohrál jasně na body), tak jeho přítomnost vzbudila obrovský zájem. Více o tom ale už poreferoval Dana White.

„Nemohl bych být více spokojený, UFC 251 byl velice podařený turnaj, který přebil všechna naše očekávání. Už dříve jsem naznačil, že s dobrým promem můžete dosáhnout čehokoliv. Bojový ostrov je pro nás masivní hvězda, Jorge Masvidal, to je masivní hvězda, a pak je tu samozřejmě ještě náš šampion Kamaru Usman, u kterého si lidé začínají uvědomovat, jak je obtížné jej porazit,“ pravila hlava organizace.


masvidal na ufc 251

Dlouhou dobu se mluvilo o tom, že se Gilbert Burns dostal k titulové šanci pouhou „náhodou“, s čímž se tak úplně souhlasit nedá, ale zároveň je nutné dodat, že to také není člověk, který by uměl budit pozornost jako například „Největší grázl planety“ v podobě Jorgeho Masvidala. Jakmile tento borec z Miami nahradil brazilského vyzyvatele, začalo se podle informací stanice ESPN o galavečer zajímat o neuvěřitelných 30-40 % více lidí.


Dana White se nedávno nechal unést a podotkl, že kdyby v budoucnu došlo k potenciálnímu duelu mezi Jorgem Masvidalem a Conorem McGregorem, byl by to nejvýdělečnější zápas celé historie UFC. Vyjednat něco takového v současné chvíli není možné, ačkoliv úplně nereálné to také není.


Další články