Sleduj nás

UFC 250 Amanda Nunes vs. Felicia Spencer: Informace, fight card, výsledky a živý přenos

UFC 250 Amanda Nunes vs. Felicia Spencer: Informace, fight card, výsledky a živý přenos

Tento víkend uvidíme dlouho očekávaný turnaj UFC 250. Zde se kromě další titulové obhajoby Amandy Nunes bude upínat pozornost na bantamovou divizi, ve které započne období po odchodu šampiona Henryho Cejuda.


Vzduchoprázdno, které vzniklo uvolněním opasku, který vlastnil Triple C, se pokusí zaplnit jeden ze dvojice Aldo - Yan. Brazilská legenda přišla k souboji o pás jako slepý k houslím a bude zajímavé sledovat, jak si povede v souboji Petrem Yanem, který má devět výher v řadě a kosí všechny soky jako na běžícím páse. Poslední, kdo okusil sílu ruského bohatýra, byl bývalý šampion Uriah Faber, který skončil knockoutován ve třetím kole. Klikněte zde a sledujte bojové sporty online živě zdarma.


UFC 250 nabídne přehlídku všech elitních stíhačů bantamové divize. První přijde na začátku hlavní karty dvojice Sean O'Malley a Eddie Wineland. Souboj talentovaného O'Malleyho a zkušeného Winelanda má potenciál být jedním z vrcholů turnaje a hlavně ukázat nakolik jsou skutečné vize o O'Malleym jako šampionu divize. Sugar většinu soupeřů ukončuje s naprostou lehkostí, ale Eddie je z velmi tvrdého těsta a dá se předpokládat, že svou kůži neprodá lacino.


UFC 250 Amanda Nunes vs. Felicia Spencer: Informace, fight card, výsledky a živý přenos


Další dvojice, která bude chtít potvrdit mistrovské ambice, je Aljamain Sterling a Cory Sandhagen. Oba předvádějí v poslední době vynikající výkony. Sterling má čtyři výhry v řadě a jeho poslední zápas proti Pedro Munhozovi zvedal diváky se sedaček. Cory Sandhagen drží dokonce šňůru sedmi vítězství v řadě a v rámci UFC je zatím neporažený.Hlavní předzápas obstarají Cody Garbrant a Raphael Assuncao. Bývalý šampion Garbrant rozšířil svůj trenérský štáb o Marka Henryho a Ricarda Almeidu. Jeho jediným cílem je ukončit sérii tří porážek, které momentálně mrazí jeho ambice vrátit se zpět na trůn. Jeho brazilský protivník Raphael Assuncao je možná nejlepším borcem bantamové divize v historii, který se nikdy nedočkal titulové šance. Pokud ke skalpům T.J. Dillashaw, Marlona Moraese a Aljamania Sterlinga přidá i výhru nad Garbrantem, může se na sklonku kariéry dočkat. Sobotní noc nám mnohé napoví a především ukáže, kam se bude velmi atraktivní váha do šestašedesáti kilogramů ubírat.


Raphael Assuncao v UFC. Představí se dnes na UFC 250.UFC 250 Amanda Nunes vs. Felicia Spencer: Fight card a výsledky

Amanda Nunes (c) vs. Felicia Spencer (na body)
Cody Garbrandt vs. Raphael Assuncao (KO ve druhém kole)
Aljamain Sterling vs. Cory Sandhagen (škrcení v prvním kole)
Neil Magny vs. Anthony Rocco Martin (na body)
Sean O'Malley vs. Eddie Wineland (KO v prvním kole)
Chase Hooper vs. Alex Caceres (na body)
Gerald Meerschaert vs. Ian Heinsich (technické KO v prvním kole)
Cody Stamann vs. Brian Kelleher (na body)
Charles Byrd vs. Maki Pitolo (technické KO ve druhém kole)
Alex Perez vs. Jussier Formiga (technické KO v prvním kole)
Alonzo Menifield vs. Devin Clark (na body)
Herbert Burns vs. Evan Dunham (škrcení v prvním kole)
UFC 250 Amanda Nunes vs. Felicia Spencer: Živý online přenos

UFC 250 můžete zdarma živě sledovat na stanici Nova Sport 2, kde se dočkáme i doprovodného programu. Ten si totiž televize připravila k jubilejnímu 250. turnaji. Pokud chcete sledovat galavečery a zápasy na tuzemské scéně, můžete tak učinit.Další články