Sleduj nás

UFC 249 bude mít lokaci a novou fight card, Khabib je oficiálně ze hry venku

UFC 249 bude mít lokaci a novou fight card, Khabib je oficiálně ze hry venku

Byla nám odhalena první lokace, na které by se v době virové krize mohl konat velmi vyhlížený turnaj UFC 249. Ten se ovšem nyní už oficiálně obejde bez svého šampiona z divize lehké váhy. 

„Show musí pokračovat!“ Tak zněla památná slova Dany Whitea, jenž je odhodlaný jako nikdy předtím i v takto obtížné době pořádat turnaje. Co však mu je vyčítáno nejen Khabibem Nurmagomedovem, je to, že vůbec nikomu neřekl o místu konání. Doposud jsme netušili vůbec nic, až se znenadání ozvalo Bělorusko.

„Nabídli jsme UFC několik z našich arén, které by mohly jejich turnaj hostit. Jednou z nich je například aréna v Minsku,“ prozradil Maxim Korolkov, hlava běloruské MMA federace. „UFC nám odpovědělo. Naší nabídky si velmi váží, ale tuto možnost si ponechají pouze jako ‚plán B‘. Dana White to sice neříká veřejnosti, ale už má projednané další varianty,“ dodal. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Ačkoliv byla nalezena evropská lokace, Dana White maká na svém plánu. A ten plán už bohužel nezahrnuje služby šampiona Khabiba Nurmagomedova, který si poslední dny poměrně nahlas stěžoval, že stále nezná lokaci. A to byl podle vlastních slov nakonec připravený letět, pouze nevěděl kam. Jeho několikatýdenní příprava přišla vniveč a teď navíc bude muset zpovzdálí sledovat, jak se hvězdný turnaj koná bez něj. 

„Karta se normálně uskuteční, Khabib je ale mimo hru," napsal šéf UFC na svém Twitteru. Důvody si nechal pro sebe. „Již zítra vám oznámím složení celé fight card," doplnil s tím, že můžeme počítat s několika změnami. O jaké se bude jednat, na to nebudeme muset čekat dlouho... Další články