Sleduj nás

UFC 245 slibuje neuvěřitelně nabitou kartu, připojí se k ní i José Aldo a Urijah Faber

UFC 245 slibuje neuvěřitelně nabitou kartu, připojí se k ní i José Aldo a Urijah Faber
UFC 245 se sice koná až 14. prosince, ovšem už nyní je jisté, že si všichni bojoví příznivci užijí skvělý předčasný vánoční dáreček. Na hvězdném turnaji, který se bude konat v Las Vegas, se uskuteční tři titulové bitvy, jež doplní celá řada neméně napínavých soubojů.

Známé kalifornské dítě Urijah Faber (35-10) se vypraví od svého vystoupení z důchodu již na svou druhou válečnou misi. Čtyřicetiletý rodák z Kalifornie přišel zamíchat kartami bantamové váhy, kde se nyní pokusí zastavit slibně se rýsující hvězdu Petra Yana (13-1).NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Velké překvapení seskokem do bantamu učinil i legendární Brazilec José Aldo (28-5), jenž se nechal slyšet, že si jde pro hlavu šampiona Henryho Cejuda (15-2). Než se k němu však dopracuje, bude muset zdolat jednu překážku, a tou je jeho neochvějný krajan Marlon Moraes (22-6-1).
První ze tří titulových bitev nám nabídne současná šampionka dvou váhových divizí Amanda Nunes (18-4). Ta bude protentokrát hájit svůj pás z bantamové váhy, kde se postaví proti nizozemské bojovnici Germaine de Randamie (9-3), jež si svou šanci vysloužila po pěti výhrách v řadě.

O druhou titulovou bitvu se postará věhlasný šampion pérové váhy Max Holloway (21-4), který se bude muset vypořádat s velmi náročným úkolem. Do jeho cesty se nyní postaví udatný Australan Alexander Volkanovski (20-1) nesoucí se momentálně na vlně sedmnácti výher!
Hlavní show večera bude patřit „Zlé krvi“, kterou se pokusí prolít dva zápasníci, co se navzájem nemohou ani cítit. Šampion velterové váhy Kamaru Usman (15-1) se během své první obhajoby utká s Colbym Covingtonem (15-1). Ani tato bitva nemá předem jasného favorita, zato ji doprovází opravdu silná propagace.


Další články