Sleduj nás

Tyson Fury uvedl, na jaké soupeře hodlá vlétnout hned po Chisorovi

Tyson Fury uvedl, na jaké soupeře hodlá vlétnout hned po Chisorovi
Myšlenky ohledně důchodu jsou definitivně tytam. Tyson Fury se opět plně soustředí na svou boxerskou kariéru a v příštím roce si přeje rovnou tři zápasy.


Již 3. prosince bude na Gypsyho Kinga čekat duel s Derekem Chisorou a pokud jej přemůže, připíše si do své kolonky třiatřicátou výhru.

Tyson se tímto duelem snaží potěšit britské fanoušky a sám sebe udržet v pracovním nasazení. Jak se totiž následně nechal slyšet, v příštím roce plánuje „obrovské bomby“.

„Před vstupem do nového roku jsem si sám dal slib, že se pokusím být co nejvíce aktivní. To znamená, že chci podstoupit alespoň tři zápasy a začnu hned Usykem,“ odhalil Fury.

„Usyk je prostě malý ukrajinský skřet, který si už dlouho říká o výprask. Já vím, že na něho nemusím ani trénovat, proto na něho budu připravený klidně již v únoru,“ pravil.


A kdo tam je dále? „Konec jara nebo začátek léta bude patřit čtvrtému zápasu s Deontayem Wilderem. Má podmínka ovšem zůstává stejná. Kromě toho, že teď musí porazit Andyho Ruize, tak musí přiletět za mnou do Londýna. Třikrát jsem byl za ním v USA, pokud chce další odvetu, musí on za mnou,“ vyjasňoval Fury.

Tím ovšem jeho výčet nekončí. „Na konec tu mám ještě Joeho Joyce. S tím se také klidně střetnu hned v únoru, pokud ta ustrašená střední váha (Usyk) nebude mít odvahu, aby mi čelila,“ nastínil úřadující šampion těžké váhy WBC své plány.

Vše na téma Tyson Fury


Další články