Sleduj nás

Tyson Fury rozhodl: O Joshuu už nikdy nebudu mít zájem. Toto je můj nový soupeř

Tyson Fury rozhodl: O Joshuu už nikdy nebudu mít zájem. Toto je můj nový soupeř
Tyson Fury dal definitivní sbohem Anthonymu Joshuovi. I kdyby ho nyní prosil na kolenou, zápas si s ním už nikdy nedá. Místo toho si vybral nového soupeře, s nímž se střetne 3. prosince v Londýně.


Britský obr není momentálně vázán k žádným povinnostem obhajoby ze strany WBC, a proto si mohl sjednat takovou bitvu, na kterou měl aktuálně chuť. V rámci přijatelných možností pochopitelně.

Fury se při svém výběru řídil slibem, který dal kdysi Dereku Chisorovi. Řekl mu, že než odejde do důchodu, nabídne mu další odvetu, konkrétně v našem případě již trilogii.

Co se zástupci obou týmů setkali, nebylo prakticky o čem dlouze jednat, jako tomu bylo v případě zařizování duelu s Joshuou. Vše se upeklo během pár hodin a nyní je již oficiální, že se Tyson Fury 3. prosince v Londýně střetne s Derekem Chisorou.

tyson fury bkfc nabidka Tyson Fury

Tyson Fury bude pokračovat


„I přes všechny naše spory a pošťuchování Dereka uznávám. Je to skutečný válečník, nikdy se žádné výzvy nezalekl. Tento zápas je pro něj a samozřejmě také pro skvělé fanoušky Velké Británie!“ reagoval Gypsy King na oznámení své nové bitvy.


A zatímco se jedny dveře otevřely, ty druhé se zavřely. „Tímto ohlašuji definitivní konec veškerým snahám k zápasu s Anthonym Joshuou. Už s ním nepočítám do naší smečky. I kdyby mě prosil na kolenou, už se o něj nestarám. Žádný zápas nikdy nebude. Posral si to sám. Ať si dožije svůj bídný život a dělá si, co se mu zlíbí.“

https://youtu.be/n6Sx0mlTzHM

Další články