Sleduj nás

Tyson Fury předpověděl, jak dopadne válka Ngannou vs. Joshua. Svého britského kolegu vůbec nešetřil

Tyson Fury předpověděl, jak dopadne válka Ngannou vs. Joshua. Svého britského kolegu vůbec nešetřilFoto: Top Rank

Tyson Fury se nestačí divit. „Opravdu si Anthony Joshua myslí, že Francise Ngannoua porazí tak snadno? Patrně ho bude čekat velmi kruté probuzení.“

Přesně jeden týden nás dělí od boxerské bitvy, do které sice nebude vhozen žádný mistrovský opasek, ale i tak na sebe váže veškerou pozornost veřejnosti. Francis Ngannou loni v říjnu mezi šestnácti provazy teprve debutoval, ale zato proti Tysonovi Furymu předvedl natolik oslnivý výkon, že si jeho služby ihned zajistil druhý britský velikán, a sice Anthony Joshua.

„AJ“ se od samotného počátku propagace této bitvy vůbec nedržel při zdi. Již od prvních chvil hlásí, že Francise ukončí v úvodních kolech duelu a celému světu tak ukáže, jaký je Tyson Fury ve skutečnosti břídil. Těmito slovy ovšem svého krajana pořádně naštval a ten mu to nyní vrátil ve své zápasové předpovědi.


„Něco vám povím. Na prohru Joshuy jsem si vsadil nemalé peníze, a to z toho důvodu, že mu vůbec nevěřím. Co jsem měl totiž možnost vidět a poznat, tak ten člověk prostě nedokáže snést úder. Pokud ho Francis trefí, a že ho jednou určitě trefí, tak začne panikařit, kymácet se a upustí od svého herního plánu. Na jeho tváři uvidíte podobně bezradný výraz, jaký měl, když tenkrát čelil tomu malému čuníkovi (Andymu Ruizovi),“ predikoval současný šampion těžké váhy federace WBC.

„Sečtu-li to, možná má Joshua nyní před zápasem vysoké sebevědomí, ale až zápas začne, tak mu postupně opadne, tím jsem si jistý. Francis trefí jednu nebo dvě rány a Joshuu zabije. Nevím, v jakém kole to bude, ale ten úder tam procpe. Takové srdce, jako mám já, aby čelil tváří v tvář smrti, on nikdy mít nebude,“ řekl Fury pro iFL TV. Dal přitom vzpomenout na tu tvrdou Predátorovu ránu, která jej loni v říjnu poslala na žíněnku ringu. Jako poněkolikáté ve své kariéře, i z této šlamastiky se Tyson dokázal dostat.Další články