Sleduj nás

Tyson Fury otevřeně: Dám si dvě pivka a mám ji jak z praku! Natočit film byla chyba, za kterou teď platí celá naše rodina

Tyson Fury otevřeně: Dám si dvě pivka a mám ji jak z praku! Natočit film byla chyba, za kterou teď platí celá naše rodinaFOTO: TOP RANK

Tyson Fury otevřeně prozradil, že mu stačí pouze dvě nebo tři piva, aby pocítil jejich vliv na své nohy.

V tomto případě jde o šampiona těžké váhy, který po svém skvělém vítězství nad Vladimirem Kličkem v roce 2015 začal pohlcovat alkohol a drogy během tříletého odpočinku. Během této doby se jeho váha zvýšila až na 181 kilogramů.

Nicméně od té doby se Fury dokázal vrátit do formy a připravit se na svůj nadcházející souboj s bývalým vládcem těžké váhy UFC, Francisem Ngannouem, který se odehraje příští měsíc v Saúdské Arábii.


Fury se v novém pořadu na Netflixu s názvem "At Home with The Furys" zmínil, že mu stačí jen několik piv, aby byl naprosto mimo a neschopen mluvit. To je ovšem ve velkém kontrastu s jeho současným disciplinovaným přístupem.


Poslední zápas absolvoval loni v prosinci, kdy porazil Dereka Chisoru v jejich zápasové trilogii. Očekávalo se, že se poté utká s Oleksandrem Usykem, což by mu mohlo zajistit titul prvního nesporného šampiona těžké váhy od Lennoxe Lewise v roce 1999.

Bohužel, jednání o dubnovém střetnutí ve Wembley selhala, a Usyk si minulý víkend udržel své tři tituly, když porazil Daniela Duboise.

Furyho nadcházející zápas s Ngannouem by měl být jednoznačnou dominancí pro britského šampióna, protože se jedná o profesionální boxerský debut Kamerunce.


On sám a jeho rodina jsou od doby odvysílání pořadu na Netflixu stále ve středu pozornosti. V rozhovoru s manželkou Paris ve společném pořadu Capital XTRA's Breakfast prozradil, že původně chtěl zrušit celé natáčení.

Fury se dokonce obrátil na právníky s otázkou, zda by bylo možné podat storno. Přiznal se, že natáčení byla chyba, kterou už nikdy nechce opakovat a velmi zasahuje do jeho soukromého života.​


Další články