Sleduj nás

Tyson Fury: Onanuju sedmkrát denně, abych si udržel vítěznou hladinku testosteronu

Tyson Fury: Onanuju sedmkrát denně, abych si udržel vítěznou hladinku testosteronu

Na Tysona Furyho čeká už 22. 2. odveta s Deontayem Wilderem, a protože mu jde fakt o hodně, tak se snaží získat výhodu jakkoliv, jak je to jenom možné.

Britský „Gypsy King“ přiznal, že do své přípravy zařadil nový druh tréninku, z něhož se stala už jakási každodenní rutina.

„Masturbuji sedmkrát denně, aby to do mě stále pumpovalo testosteron. Rozumíte? Pumpuje to znovu, znovu, znovu, znovu a takhle pořád dokola. Musím zůstat aktivní, aby mi testosteron stále přitékal. Nechci, aby mi hladinka klesla,“ svěřoval se.

Tyson Fury se již nachází v USA, kde je odloučený od rodinných příslušníků, kteří zůstali v Británii, a kde se věnuje i dalším druhům přípravy, které zažívá vůbec poprvé.


„Dělám spoustu věcí jinak. Nyní jím pět nebo šest velkých jídel denně, piju osm litrů vody. Pokud mi to má pomoct k vítězství, jsem ochotný zkusit cokoliv,“ odhaloval.

Společně s těmito metodami by se dalo říct, že je pro Tysona všechno nové. Do zápasu s Wilderem se dokonce chystá vyrukovat s trochu pozměněným boxerským stylem, jehož účelem bude jít si pro KO. Na bodové rozhodnutí se nemůže už více spoléhat, když byl poprvé okraden.

„Vím, že v Americe mi výhru na body nedají. Tady jsou schopni okrást chlápka, který tři roky nebyl v ringu a jejich šampion ho stále nemohl porazit. Takže rozhodně si sem nepřicházím pro další rozhodnutí, už jich mám na svém kontě dost. Tohle určitě skončí knokautem,“ věří Fury.Další články