Sleduj nás

Tyron Woodley zůstává ve válečném módu, dokonce už prý kývl i na další zápas

Tyron Woodley zůstává ve válečném módu, dokonce už prý kývl i na další zápas

Pokud se v rámci velterové váhy nachází dvojka, která se již dlouhá léta opravdu nemusí, pak je to Colby Covington a Tyron Woodley.

Druhý zmíněný se během minulého víkendu vrátil do klece, kde po pěti neslaných kolech prohrál s Gilbertem Burnsem na body. Netrvalo to dlouho a po chvíli se přihlásil ke slovu Colby, který nahlas připomínal: „Kdo to celou dobu říkal? Měl jsem pravdu, Tyron je vyčpělý! Už si ten výprask ode mě ani nezaslouží.“

Kdo by to byl ale čekal, že se o jejich spory začne zajímat i UFC. Woodley totiž nyní přišel s informací, že mu organizace opravdu nabídla souboj s Covingtonem.

woodley_colby

„UFC mi ten zápas nabídlo, já souhlasil. Nejsem tu od toho, abych si s Colbym povídal. On je to pouhý herec. Vím, o co se snaží, a je to trochu vtipný, ale v samotném závěru stále platí, že se mnou odmítl bojovat v pěti nebo šesti případech. Domnívám se, že když jsem prohrál teď dva duely v řadě, tak by si mohl myslet, že jsem vyhořelý a konečně by na to kývl,“ pronesl bývalý šampion velterové váhy.


Zajímavé na této dvojce je, že jedna strana navzájem viní tu druhou, že jí odmítá zápasy. Colby Woodleyho rovněž pětkrát obvinil z toho, že mu neustále uniká. „Jsem první člověk, který vystrašil šampiona,“ smál se v jednom ze svých posledních rozhovorů. A my jen těžko můžeme odhadnout, kdo z nich má pravdu. 

„Opravdu jsem přijal zápas s Covingtonem,“ vracel se ke slovu Woodley. „UFC chtělo vědět, zda jsem v pořádku, a pak mi nabídlo fight s Colbym. Sdělil jsem svému manažerovi, aby na nic nečekal a okamžitě to přijal. Nyní uvidíme, jestli to přijme i on,“ doplnil s tím, že se ještě čeká na souhlas od druhé strany.


Další články