Sleduj nás

Tyron Woodley vyvrací spekulace, že by Darren Till proti němu mohl mít nějaké výhody

Tyron Woodley vyvrací spekulace, že by Darren Till proti němu mohl mít nějaké výhody
Co se nám to tu rýsuje? Další velkolepá show v podání dvou téměř nechybujících fighterů, kteří si už teď nemohou přijít na jméno. Darren Till (17-0-1) se v rámci UFC 228, jež je na programu 8. září v dallaském Texasu, vydá na svou misi číslo 19, na jejímž cíli stojí nebojácný Tyron Woodley (18-3-1).

Divize velterové váhy se opět jednou zachvěje, neboť v ní půjde o tu nejvyšší možnou příčku. Tyron „The Chosen One“ Woodley má před sebou další nelehký úkol. Dle mnohých možná nejtěžší v celé své kariéře. Musí zastavit Tilla, jehož žilách koluje mladá, dravá krev.

A právě věkový rozdíl je předmětem mnoha nejen internetových diskuzí, ale i slovních urážek obou účastníků. Till útočí především slovně, načež Woodley odpovídá.

„Kdo je tu nejzkušenější zápasník ve velterové váze? Tak jaké výhody oproti mně můžeš mít, které já nemám, když ti je sotva pětadvacet?“ ptá se The Choosen One svého o jedenáct let mladšího oponenta, čímž připomíná, že v minulosti čelil již několika talentovaným odvážlivcům, jejichž slova byla před vzájemným duelem na podobné úrovni jako ta Tillova.

„Bojoval jsem například s Kelvinem Gastelumem… jmenoval se tak, ne? Dostal, co si zasloužil. Podobné řeči. Jsem mladý, jsem silný, jsem wrestler, ale na konci souboje jen planá slova. Jsem jen ve stejné pozici, ve které jsem byl už několikrát předtím,“ říká.


„Nejvíce vtipné na tom je, že vždy na stejné pozici také skončím. Ještě jednou a pořádně. Já jsem ten, kdo ruší plány, já jsem ten, kdo boří sny, a já jsem ten, kdo je šampion,“ uzavřel.

Další články