Sleduj nás

Tyron Woodley: Myslím si, že bych na pohodu dokázal Conora McGregora knokautovat

Tyron Woodley: Myslím si, že bych na pohodu dokázal Conora McGregora knokautovat

I když nás od UFC 229 dělí celá řada dní, někteří lidé se této události stále nemohou nabažit. Svůj názor na věc přidal i aktuální šampion velterové váhy Tyron Woodley, jenž už kdysi naznačil, že by si na Conorovi smlsnul. Tato slova nyní podpořil podrobnější definicí.

Ačkoliv již víme, že na Woodleyho 2. března čeká obhajoba pásu, který se mu pokusí vzít Kamaru Usman, tak se sám šestatřicetiletý rodák z Missouri předem nebránil vyjádřit své další plány do budoucna. Ty kromě Colbyho Covingtona zahrnují dokonce i Conora McGregora.

Tyron Woodley si věří i na Conora


„Když se podíváte na jeho souboj s Khabibem, a to není nejlepší postojář, pak zjistíte, že i s ním měl Conor vestoje problémy. Pokud vás chlápek jako on dokáže posadit na zadek, pak si myslím, že já bych ho dokázal na pohodu knokautovat,“ pravil Woodley v rozhovoru pro „Fair Game“.

„Máme-li se bavit o komplexnosti, pak to je další věc, ve které Conor nevyniká. Smíšená bojová umění nejsou jen o postoji, ale také o technice, wrestlingu, odhodlání apod. V tomhle je Khabib lepší, a proto ho taky porazil,“ vracel se k události z 6. října, kde Nurmagomedov obhájil svou neporazitelnost.


Tyron naposledy ochutnal hořkost porážky v červenci roku 2014 a od té si na své konto připsal šest výher a jednu remízu (celkově 19-3-1). Vzhledem k tomuto úctyhodnému rekordu se domnívá, že by mohl mít právo vyzvat někoho z vlastní vůle bez ohledu na divizní pořadí. Zdali jej však Dana White vyslyší, to není vůbec tak jisté, už ani v případě prosby o zápas s Covingtonem mu nevyhověl…


Další články