Sleduj nás

Turnaj Gamechanger přišel o dva šampiony! Místo nich jde do akce osvědčený Španěl a britský Zabiják

Turnaj Gamechanger přišel o dva šampiony! Místo nich jde do akce osvědčený Španěl a britský ZabijákFOTO: OKTAGON MMA

Dobré zprávy pro zbývající zápasníky, ale trochu horší pro fanoušky, si přichystal milionový projekt organizace OKTAGON.

Během dvou dní jsme se dozvěděli, že se turnaje nezúčastní dva největší favorité. V případě Patrika Kincla bylo jasno hned, jakmile se rozhodl pro odvetu s Karlosem Vémolou. U druhého jména se ovšem jedná o velké překvapení.

Osmička nasazených borců tedy doznala velké změny. Místo šampiona střední váhy Patrika Kincla se v ní nově setkáváme s Pirátem Krištofičem. Bohužel, v akci neuvidíme ani nového vládce veltrové divize Kaika Brita.


O důvodech neúčasti přemožitele Davida Kozmy jsme se nic bližšího nedozvěděli, ale organizace potvrdila, že jej v průběhu roku na některém z turnajů uvidíme. Na vinně tak mohou být zdravotní problémy, nebo touha mít během roku volné ruce k vyjednávání, například s UFC.

Brazilského šampiona nahradí v osmičce Luis Glismann z Rakouska. V roli favorita potom bojovník, který má všechny předpoklady k tomu, aby v Gamechnageru pořádně zamíchal karty. John Hathaway se před svou nemocí perfektně adaptoval v UFC, kde nasbíral bilanci sedm vítězství a dvě porážky. Po návratu, který proběhl pod křídly OKTAGONU, ukázal v zápase s Ricardo Santosem, že ze svých schopností nic neztratil.


Kromě britského Hitmana hlásí Gamechanger další nová a také staronová jména. Osvědčený bijec Tato Primera bude hájit španělské barvy a z jeho předchozích zápasů víme, že vždy doručí solidní válku.

Miloše Janičiče jsme viděli na OKTAGONu Prime 4, kde ukončil domácího Jukeboxe Pokorného. Celkově má pětadvacetiletý Černohorec bilanci patnáct výher a pouhé tři porážky, kdy všechna vítězství získal před limitem! Extrémně nebezpečný je hlavně v prvním kole, které s ním nepřežilo hned osm soupeřů.

Vlajku Gruzie bude hrdě třímat Amiran Gogoladze, který si přináší působivý rekord dvanáct výher a tři porážky. Sniper ukončil sedm zápasů knockoutem a solidní jméno si udělal především v ruské M-1, kde doposud drží rekord s KO během deseti vteřin.

Během příštích týdnů se konečně dozvíme složení zápasů pro první kolo, které proběhne již 4. března v Ostravě. Na řadu také přijde hlasování diváků, které určí posledního šťastného z úvodní šestnáctky.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články