Sleduj nás

Troufalý Walker opět šije do Procházky: Porazí ho už Pereira, a když ne on, tak si na něm smlsnu já

Troufalý Walker opět šije do Procházky: Porazí ho už Pereira, a když ne on, tak si na něm smlsnu jáFOTO: UFC

Johnny Walker evidentně není velkým fanouškem Jiřího Procházky, a proto mu ani do jeho příštího zápasu vůbec nevěří.

V první řadě je třeba uvést, že je Johnny velký řečník, který se už jednou do Procházky navezl. A ne zrovna málo. Bylo tomu před rokem, když český samuraj – tehdy ještě jako šampion polotěžké váhy – uveřejnil, že svoji první obhajobu rozhodně nepodnikne na půdě soupeře – tedy v lednu v Brazílii, kam jej UFC původně tlačilo pro odvetu s Gloverem Teixeirou.

Walker se tehdy objevil a hned se opřel do Procházky, že je srab a že se bojí mocného vlivu brazilského publika. A teď po odstupu času, když Jirku bude čekat bitva s dalším Brazilcem, a sice Alexem Pereirou, ve svém náporu pokračuje.


„Myslím si, že Jirka prohraje, protože to je takový plachý kluk. Bojí se, co mu Alex provede, a proto si jako v případě Glovera určuje podmínky, za jakých bude zápasit,“ nebral si Walker během vysílání na svém Instagramu servítky.

Jak podle něho bude zápas probíhat? „Myslím si, že má Alex o něco tvrdší úder, větší odhodlání a o něco pokročilejší postoj. Jediné, co musí udělat, je to, že se nedopustí chyby. Procházka bojuje s rukama dole od hlavy a vystavuje se ranám. Nepochybuji o tom, že by ho Alex nemohl zasáhnout, jeho levačka je prostě smrtící. Nesmí jen udělat hloupou chybu, jako udělal proti Adesanyovi, jinak sázím na něj,“ uveřejnil Walker.


Co je však podstatné dodat, je to, že si UFC pro říjnový turnaj v Abú Dhabí naplánovalo bitvu Johnny Walker vs. Magomed Ankalaev. Dle několika zahraničních zdrojů, mezi něž se řadí i renomovaný novinář Aaron Bronsteter, by z tohoto měření sil měl vzejít nový titulový vyzývatel. Tedy člověk, jenž se postaví proti vítězi duelu Alex Pereira vs. Jiří Procházka.

„Anakalev je rozhodně zajímavý soupeř, který má teď nějakých deset výher v řadě, ale já už si na něho najdu recept a pak půjdu o titul. Proti komu? Na tom nezáleží. Pokud by Jirka náhodou přes Alexe přešel, tak si na něm smlsnu já a bude vymalováno,“ dodal Walker ve svém tradičním poutavém stylu.

Zdroj: Instagram Johnny Walker, Middle EasyDalší články