Sleduj nás

Trilogie s Hollowayem? Díky, nemám zájem! pronesl Volkanovski, který teď touží po jiných soupeřích

Trilogie s Hollowayem? Díky, nemám zájem! pronesl Volkanovski, který teď touží po jiných soupeřích

Alexander Volkanovski reagoval na slova, která vyřkl dokonce sám Dana White, jemuž by se líbila okamžitá trilogie mezi současným šampionem a Maxem Hollowayem.

Aktuální mistr pérové váhy má za sebou dva velmi náročné zápasy, jimiž utvrdil svou pozici na čele pérové váhy. Svého soupeře Maxe Hollowaye v obou případech předčil na body, ačkoliv zejména v tom druhém dějství ne zrovna přesvědčivě.

Jednalo se o chybný výrok rozhodčích? To je otázka, kterou se celý bojový svět už několik dlouhých dní zabývá. Většina názorů se přiklání ve prospěch havajského borce, ale tři veledůležití lidé, na jejichž hlasu záleželo, rozhodli, že se vítězem stal Volkanovski.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Alexander Volkanovski se rozhoduje, kdo bude jeho další soupeř

I vzhledem k tomu, o jak sporný výrok se jednalo, je Dana White otevřen myšlence třetího zápasu.


„Vím, že se to Alexovi nemusí příliš líbit, ale je jen velmi těžké si přiznat, že si Max nezaslouží trilogii. A myslím si, že se mnou souhlasí i všichni fanoušci a všechna media,“ zaznělo z úst šéfa UFC.

Na Volkanovskiho se tímto proslovem začal vytvářet další tlak a jemu samotnému se to vůbec nelíbí. „Takže teď bude Holloway dostávat tolik příležitostí, dokud se mu nepodaří vyhrát?“ ptal se prostřednictvím Submission Radia.

Alexander Volkanovski se dočká další odvety


„Za chvíli se v pérové váze dozvíme jméno nového vyzyvatele, ale místo toho budeme raději nabízet Maxovi samé odvety? Však to nedává vůbec žádný smysl!“ zlobil se.

„Poslední zápas byl těsný, ale vyhrál jsem ho, sudí o tom rozhodli. A náš první duel vůbec těsný nebyl. Chci teď bojovat s vyzyvateli. Max ať si sežene pár výher, ať si vybojuje svou pozici zpátky a pak o té trilogii můžeme začít uvažovat,“ uveřejnil Volkanovski svůj názor.


Další články