Sleduj nás

Trilogie Furyho s Wilderem se zřejmě dočká dalšího odkladu. Manažer Hearn zuří a navrhuje řešení

Trilogie Furyho s Wilderem se zřejmě dočká dalšího odkladu. Manažer Hearn zuří a navrhuje řešení

Potíže okolo koronaviru si v tom boxerském odvětví možná opět vyberou svou daň. Jak nyní potvrdili Bob Arum a Eddie Hearn, trilogie mezi Furym a Wilderem se zjevně dočká už svého třetího odkladu.

Původně se oba těžkotonážní borci měli potřetí střetnout v průběhu léta. Tento termín byl kvůli světové pandemii přeložen na konec roku a zřejmě ani toto datum nebude finální.

„WBC dalo souhlas k tomu, aby jednání o možném termínu proběhla znova,“ prohlásil Bob Arum. „Ta trilogie se určitě uskuteční, i kdyby to mělo být v roce 2021,“ podotýkal.

Tyson Fury chce odvetu v boxu

Vzhledem k tomu, jak se situace v rámci těžké váhy opět zkomplikovala, se ke slovu přihlásil i Eddie Hearn a ten se pokusil navrhnout důrazné řešení.


„Trilogie by měla být zrušena. Slýchávám, že to hodlají přesunout až na únor nového roku, a to je strašně pozdě. Pokud se to neuskuteční letos, nemělo by se to uskutečnit vůbec,“ začal svou výpověď pro IFL.TV hlavní muž ze stáje Matchroom Boxing.

„Vím, že se nacházíme uprostřed pandemie, ale Joshua bude normálně boxovat v prosinci, jeho zápas se nezruší. Může nastoupit klidně bez diváků, nevadí nám to. Tak proč to tedy Fury s Wilderem nemohou také uzavřít ještě letos?“ ptal se pod vlivem emocí a navrhoval, aby buďto nedocházelo k žádným odkladům, nebo aby se to kompletně zrušilo.

„Chceme lidem dát to, co si přejí nejvíce vidět, a tím je souboj o nesporného šampiona těžké váhy,“ završil své vyprávění britský manažer, jehož názor zřejmě s nikým z Ameriky nepohne. Federace WBC totiž plánuje dát šanci ještě Dillianu Whyteovi, a to je další překážka, která stojí v cestě souboji Fury vs. Joshua…Další články