Sleduj nás

Trenér popisuje, proč Volkanovski bude mít nad Makhachevem výhodu

Trenér popisuje, proč Volkanovski bude mít nad Makhachevem výhoduFOTO: UFC

Ještě něco málo přes dva týdny a máme tu turnaj UFC 284, kde údajně Alexander Volkanovski bude korunován novým šampionem lehké váhy.

I navzdory všem papírovým předpokladům a predikcím, které favorizují Islama Makhacheva, Volkanovskiho trenér věří, že právě nastala chvíle jeho svěřence. Čím více lidí nyní pochybuje, tím více z nich se bude 12. února divit tomu, co uvidí.

„Kdekoliv slyším někoho mluvit, tak hlavním argumentem, proč Islam Makhachev tento zápas prý vyhraje, je jeho výška. Nepopírám, je větší jak my, ale výška rozhodně není zásadním faktorem, který má určovat vítěze,“ promluvil Volkanovskiho trenér Joe Lopez v Submission Radiu.


„Nikdo z těch lidí, co teď mluví a analyzují, neví, jaké to je, když před vámi Alex stojí. On má strašně precizní pohyb, který Makhachevovi nebude chutnat, tím jsem si jistý. On jak je malý, tak je strašně rychlý a moc dobře se pohybuje do stran. Nemluvě o tom, že v lehké váze i jeho údery budou mít větší sílu,“ líčí.

„Ta rychlost bude podle mě zásadním faktorem, proč Alex Makhacheva porazí. Protože se umí hýbat a je velmi agilní, nebude ho moct Islam udržet na zemi, která je dle mého jeho jedinou zbraní, kterou na nás může použít,“ myslí si Lopez.​


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články