Sleduj nás

Trenér odhalil, s kterým soupeřem by rád viděl Dustina Poiriera bojovat příště

Trenér odhalil, s kterým soupeřem by rád viděl Dustina Poiriera bojovat příště

Dustin Poirier se po devítiměsíční absenci vrátil opět do nitra oktagonu, kde po úchvatné přestřelce nakonec přemohl Dana Hookera na body. Co s ním teď bude dál?

„Úplně nejlepším scénářem by bylo, kdyby v dalším zápase bojoval o titul,“ uvedl Mike Brown, hlavní kouč z hvězdného American Top Teamu, v němž proslulý „Diamond“ působí.

A šibalsky pochopitelně cílil na jednu odvetu. Nikoliv však na tu s Khabibem Nurmagomedovem.


„V perfektním světě by se Dustin mohl v odvetě utkat s Justinem Gaethjem, to by bylo úplně nejlepší,“ přemítal nahlas a vzpomínal na show, kterou tito borci předvedli před dvěma lety.

Poirier zápasí s Gaethjem


„Myslím si, že tohle je zápas, který chce svět vidět. Jako trenér i fanoušek musím přiznat, že Gaethje a Poirier jsou dva nejzajímavější bojovníci v rámci organizace. Když se poprvé střetli, byl z toho souboj roku,“ pravil Brown.

Než ovšem k dalšímu utkání dojde, rád by si Poirier dopřál teď nějaký čas pauzu. Reálně bychom se s ním mohli v kleci vidět opět na konci roku.

„Ať už Dustin bude bojovat s kýmkoliv, tak si zaslouží zvýšení platu. Za to, co dělá, si zaslouží přidat. Každý jeho zápas je šílený, nikdy není ani na minutu nudný. Myslím si, že by měl dostávat výplatu okolo jednoho milionu dolarů,“ uzavřel Brown a apeloval tak na UFC, aby svou výplatní politiku trochu pozměnilo.Další články