Sleduj nás

Trenér naznačil, kdo by měla být příští soupeřka šampionky Namajunas

Trenér naznačil, kdo by měla být příští soupeřka šampionky Namajunas
Rose Namajunas si na příští rok plánuje svou další obhajobu pásu slámové váhy. Soupeřka má být údajně jasná.


Květinka Rose za svou kariéru poznala jenom jedinou porážku formou submise, o níž se před sedmi lety postarala Carla Esparza.

Na rozdíl od ostatních porážek neměla zatím Namajunas šanci tuto jednu odčinit. A to by s odstupem času ráda změnila.

Rose Namajunas vs. Carla Esparza


Carla Esparza je zajímavá soupeřka už jen co se týče naší společné minulosti. Stylisticky určitě pro nás představuje největší hrozbu, ale co znám Rose, ona sama si do toho přeje jít,“ uveřejnil Trevor Whitman, vrchní kouč současné šampionky slámové váhy.


„Jako trenér si tu odvetu sám přeju i kvůli tomu, že nás ta prohra hodně rozhodila. V té době jsme společně udělali několik špatných rozhodnutí, která jsme neměli možnost napravit. Teď je k tomu vhodná příležitost,“ domnívá se.

Carla se momentálně nese na vlně pěti výher, přičemž naposledy si poradila s Yan Xiaonan. Její titulové nároky musí ještě posvětit vedení organizace.


Další články

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

„Ten chlapec vůbec netuší, o čem mluví,“ zavrhl s ledovým klidem předzápasové provokace elitní bojovník Jiří Procházka a naznačil, že miamský lov na sebevědomého jaguára neúprosně graduje. Zraky obou rivalů se už na turnaji UFC 327 střetly tváří v tvář, třebaže novozélandský vyzyvatel raději alibisticky schoval svůj pohled za tmavá skla.

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“

Přípravy na jeden z nejsledovanějších duelů letošního jara vrcholí. Do bitvy mezi Jiřím Procházkou a Carlosem Ulbergem zbývá posledních deset dní, a zatímco česká kotlina dýchá pro svého hrdinu, v zahraničních diskusích se množí pochybnosti. Styl „všechno, nebo nic“, kterým se český samuraj proslavil, totiž podle mnohých narazí na tvrdou novozélandskou zeď.

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“