Sleduj nás

Trenér Marpa souhlasí s Ondřejem Novotným! Chápe jeho rozhořčení

Trenér Marpa souhlasí s Ondřejem Novotným! Chápe jeho rozhořčení
Tisková konference RFA je již dávno za námi, ale vášně okolo několika zveřejněných zápasů stále neutichají. Ondřej Novotný se ve svém posledním MMA Letem světem rozpovídal o tom, jak jej zamrzelo jednání Marpa a jeho manažera.

Populární zpěvák si vyžádal smlouvu k jeho zápasu s Karlosem a prakticky ihned poté přišla tiskovka RFA, kde se oznámil zápas Ilja Škondrič vs. Marpo také v boxu. Právě načasování před duelem v OKTAGONu a navíc mnoho měsíců dopředu přišlo divné skoro každému.

Boris Marhanský sice tento krok zdůvodnil touhou mít čas na pořádné vypromování tohoto fightu, ale asi málokdo věří, že se nejednalo vůči OKTAGONu o schválnost. Svůj názor nyní nabídl i Marpův trenér Lukáš Masta Jirkovský, který šéfuje pražskému X-gymu a nově se věnuje i promotérské činnosti.


„Samozřejmě jsem zaznamenal, že to Ondra bere jako zradu. Protože sám dělám promotéra Professional Muaythai League, musím říct, že ho úplně chápu. Oznámit Marpův zápas v jiné organizaci před jeho zápasem s Vémolou, je něco, co by se dělat nemělo. Na druhou stranu, co já vím, tak Ota tím smlouvu neporušil. Je to dost o tom, jak se k tomu kdo postaví. Myslím si, že to RFA udělalo OKTAGONu trochu natruc. A že i kdyby Marpo trval na tom, aby byl jeho zápas se Škondričem oznámený později, RFA by to na té tiskovce zveřejnilo i tak. Podle mě už se na české bojové scéně staly horší věci, než je tohle. Kdyby se mě ale Marpo zeptal, určitě bych mu doporučil, ať s oznámením fightu v RFA ještě chvilku počká. Je to záležitost Oty a jeho manažera, já jsem trenér.“

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body

Druhý československý zástupce se v krátké době představil na ruském území a ani tentokrát si vítězství domů nepoveze. Po Tadeáši Růžičkovi absolvoval náročnou cestu i Sebastián Fapšo, ke kterému se měl podle původních plánů přidat i Václav Sivák. Ostravský Bad Boy však svůj duel kvůli zranění zrušil, a tak se oči fanoušků upíraly pouze na slovenský Tank.

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body