Sleduj nás

Trenér Kavanagh odhalil termín dalšího McGregorova zápasu! Kdo má být soupeřem?

Trenér Kavanagh odhalil termín dalšího McGregorova zápasu! Kdo má být soupeřem?

Conor McGregor fanouškům slíbil, že v roce 2020 podstoupí tři zápasy. Ten první má už za sebou a na druhý by prý nerad čekal dlouho. Jaké se mu tedy otevírají možnosti?

Dle šéfa UFC Dany Whitea by bylo ideální si počkat, zdali se jeden z dvojice Khabib Nurmagomedov - Tony Ferguson nezraní. V takovém případě by hladový Ir mohl zastat roli náhradníka, který by si to 18. dubna střihl o pás šampiona lehké váhy - jak to má přislíbeno.

Pokud by zmíněný scénář ovšem neklapl a původnímu znění titulové bitvy žádné zranění cestu nekomplikovalo, pak by se Conor rád soustředil na velterovou váhu. Aspoň takto to nyní naznačil jeho dlouholetý trenér John Kavanagh.


„Právě se připravujeme na dubnový termín. Kdyby jeden z dvojice Khabib - Tony náhodou nemohl nastoupit, tak budeme připraveni naskočit,“ reagoval Kavanagh, který si byl nepochybně vědom i toho, jaká neblahá historie tento fight doprovází. Již čtyřikrát se mohl ruský Orel s americkým El Cucuyem setkat, pokaždé z toho však sešlo. Není se tedy čemu divit, že mají fanoušci jisté pochybnosti, kdyby to nemělo vyjít ani popáté.


„Jestliže se ten zápas bez problémů uskuteční, pak se nic neděje a my pojedeme dál. Pokud byste se zeptali na můj názor, osobně bych za soupeře preferoval Justina Gaethjeho ve velterové váze, aby opět ani jeden z nás nemusel zbytečně shazovat (do váhy lehké). Může to být ale i Jorge Masvidal,“ přidával svůj pohled trenér slavného Notoriouse.

A kdy by se to mohlo uskutečnit? „Byl bych velice překvapený, kdybychom znovu nezápasili před začátkem léta…  Jsem si tím téměř jistý, že do konce jara ještě něco podnikneme,“ doplnil přesvědčivě Kavanagh.


Další články