Sleduj nás

Trenér André Reinders hodnotí Martínkovy šance v KSW

Trenér André Reinders hodnotí Martínkovy šance v KSW
Útok až na nejvyšší možnou metu. S tímto cílem vstoupí „Blackbeard“ do bran největší evropské MMA organizace.

Michal Martínek před pár dny oznámil svůj přesun na nové pole a hned se mu domluvil první soupeř. Pod taktovkou velikána z KSW se střetne s Filipem Stawowym, a pokud ho přemůže, úspěšně tak nastartuje svou novou životní etapu, jejímž cílem je i pás šampiona.

„Michal má rád nové výzvy a chce dobývat nová území. Líbí se mu prestiž a historie, kterou KSW má. Figuruje tam spousta skvělých šampionů, navíc je relativně blízko. Ta organizace má zkrátka hodně velké jméno, a proto jsme si vybrali právě ji,“ vysvětlil trenér André Reinders, proč padla volba zrovna na tohoto giganta.

A jak hodnotí Martínkova úvodního soupeře?


„Stawowy je na poměry KSW přijatelný soupeř, čímž ho ale rozhodně nechceme jakkoli podceňovat. Je to takový rvavý typ, který rád chodí do přestřelek. Má plechovou hlavu, hodně tvrdé údery a do klece si to chodí prostě rozdat. Michal ho však porazí. Aby si to ale neudělal až moc těžké, tak do toho musí jít víc takticky,“ vyjádřil se Reinders pro server kaocko.

V Michalovy schopnosti se tedy hodně věří. Obzvláště, když je nyní údajně v životní formě.


„Michal je profesionální sportovec každým coulem. Do tréninku dává vždycky maximum. Zrovna se vrátil z čtrnáctidenního kempu v Polsku a myslím, že je v nejlepší formě, co kdy byl. Věřím, že to ukáže už za 14 dní na svém prvním turnaji v KSW. A určitě by si postupně mohl dojít i pro pás šampiona,“ podotkl sebevědomý Reinders.


Další články