Sleduj nás

Tragický Gábor Boráros opět padl. Jeho RFA premiéra skončila příjezdem sanitky. Naprosto amatérský přístup! hodnotí Kvapil

Tragický Gábor Boráros opět padl. Jeho RFA premiéra skončila příjezdem sanitky. Naprosto amatérský přístup! hodnotí KvapilFoto: RFA

Slova o návratu na výsluní, která padala před zápasem, jsou ve světle Gáborova výkonu k smíchu. Vítěz první řady Oktagon Výzvy totiž dorazil kondičně absolutně nepřipravený a jeho soupeř toho s přehledem využil.

Společný turnaj organizací RFA a IAF měl jako jeden z vrcholů souboj mezi Gáborem Borárosem a Fredericem Komuenhou. Favoritem byl rozhodně slovenský borec, který byl svého času považován za jednoho z největších talentů domácí scény. Realita v kleci byla ovšem zcela jiná. Vyrovnané první kolo vzalo oběma bojovníkům většinu sil, ale více si jich přece jenom dokázal nechat Frederico, který ve druhé pětiminutovce rozhodl duel pro sebe.

„Jsem překvapený, že Gábor ani po tolika zápasech nepřijde lépe připravený a s alespoň nějakou taktikou. Totálně amatérský přístup. Vysypal se za dvě minuty a poté fyzicky odešel. Sportovce dělá kondice a taktika. Profesionální sport není jednoduchý, je o tvrdé disciplíně a práci. Když to za vámi není, nemůžete uspět,“ zhodnotil dění v kleci bývalý zápasník a nyní komentátor Tomáš Kvapil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Hvězda populárního bijce dalším neúspěchem opět o něco pohasla. Organizace RFA si plánovala, jak proti sobě postaví bývalé bojovníky Oktagonu Mikuláška a Borárose, ale prvně jmenovaný má aktuálně zájem spíš o vítězného Komuenhu.

„Chci pozdravit svého budoucího soupeře Gábora Borárose. Dojdu si pro něj a napálím ho na spodek, aby si uvědomil, že jsme oba trochu jiní,“ poslal výhružný vzkaz před zápasem Mikulášek. Po překvapivém výsledku ale změnil rétoriku a nabídl i konkrétní lokaci možného střetu.


„Asi se mi změnily plány. Praha je krásné místo, ne?“ přidal popisek ke grafice o vítězi zápasu. RFA tak bude čekat vyjednávání zápasu Mikulášek vs. Komuenha. Co bude dál s Borárosem, je nyní těžké předpovědět, ale pokud nastoupí v podobné formě jako včera, nemůže na byť jen ojedinělý úspěch ani myslet.

Zdroj: Instagram, RFA


Další články