Sleduj nás

Trable slovenského bojovníka. V UFC se těšil na zápas s legendou, ta mu dala košem. Důvod je absurdní

Trable slovenského bojovníka. V UFC se těšil na zápas s legendou, ta mu dala košem. Důvod je absurdníFOTO: UFC

Ludoviť Klein se měl v oktagonu UFC objevit už za necelé dva týdny, ale kvůli nemoci byl nucen svůj zápas odložit.

Již 3. června se bude v Las Vegas konat další turnaj v UFC, na němž se sice objeví legendární Jim Miller, ale nikoliv už jeho původně plánovaný protivník Lajoš Klein. Ten nyní dobírá antibiotika, která mu lékaři předepsali na bronchitidu, s níž se potýká už slušnou řádku dní.

Dle slov manažera byl Miller požádán, zdali by nemohl počkat pouhé dva týdny. Ostřílený veterán tuto žádost ale bez zvážení zamítl. Vedení organizace mu tak bleskově sehnalo náhradu v podobě Jareda Gordona.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Je to bohužel pravda, můj zápas je zrušený. Je to na základě toho, že dva týdny jsem byl totálně KO a bral antibiotika. Ani si nepamatuju, kdy naposledy jsem byl takto nemocný,“ napsal Klein na své sociální sítě.

„Chytilo mě to už v Polsku, kam jsem jel na přípravu, ale už jsem tam neabsolvoval ani jeden trénink. Hned první den mě to úplně odpálilo. Doufal jsem, že to rychle přejde, jenže to vůbec nepřešlo. Po třech dnech ležení jsem se vrátil zpět na Slovensko,“ informoval o průběhu své nemoci.


„Dělali jsme maximum, aby to co nejrychleji přešlo, nicméně se mě to drželo dva týdny. Teď jsem byl poprvé na tréninku a mohu upřímně říct, že to byla ohromná bída. V zápase bych neudýchal ani jedno kolo,“ vypisoval.

„Jsem trochu zklamaný, jak to dopadlo, neboť jsem si na tento zápas dost věřil. Těšilo mě, že jsme byli vysoko na hlavní kartě. Snažili jsme se to ještě přeložit na jiný termín, ale soupeř to neakceptoval,“ dodal Klein s tím, že teď tedy čeká na nový termín a bohužel i nového protivníka.


Další články