Sleduj nás

Topuria nemohl čelit Volkanovskimu v lepší chvíli. Narazil na jeho pouhý stín, líčí Holloway

Topuria nemohl čelit Volkanovskimu v lepší chvíli. Narazil na jeho pouhý stín, líčí HollowayFOTO: UFC

Ilia Topuria se nyní naparuje, jak je nejlepším bojovníkem pérové váhy, neboť hravě zničil bývalého šampiona Alexandera Volkanovskiho a ani s nikým jiným by neměl žádný problém. Max Holloway mu ovšem tyto domněnky vyvrací. 

Situace v pérové váze UFC nám na nějaký čas uvízla na mrtvém bodě, jenž doprovází zdlouhavé konverzace. Šampion Topuria byl údajně připravený kývnout na jakoukoliv výzvu, pouze chce, aby se mu to vyplatilo. 

Když se tedy začal skloňovat Max Holloway jako jeho možný soupeř, řekl ano, ale trval na tom, aby Max do boje vhodil svůj symbolický BMF opasek (pro Největšího grázla ve hře). Naparoval se přitom, že když právě zneškodnil Volkanovskiho, tak pro něho nějaký Holloway nebude problém. Havajský borec mu to však ihned rázně vysvětlil. 

“Myslím si, že každému, kdo není zase až tak úplně hloupý, to muselo hned docvaknout. Ten Alex Volkanovski, kterému Topuria čelil, má vskutku daleko od svého původního já. Ať už Alexe dohnal jakýkoliv důvod - věk, přetrénování, KO z předchozího souboje od Islama Makhacheva - tak to v tom boji nebyl on. Nedosahoval ani 50 % ze svých normálních kvalit,” mírnil Holloway Topuriovy emoce. 

“Pokud mi někdo řekne, že Volkanovski, který čelil Topuriovi, je ten stejný, který čelil mně, tak vás nazvu lhářem. Osobně si myslím, že se Alex nevzpamatoval ještě z toho KO od Makhacheva a s minimálním časem na rekonvalescenci podlehl dalšímu soupeři, který se vyžívá v tvrdých výměnách. Topuria mu skutečně nemohl čelit v lepší chvíli. Narazil na jeho pouhý stín,” poznamenával Holloway v podcastu Joeho Rogana. 


“Je to tak, jak to je. Doufám, že se brzy uvidíme, abychom si vyjasnili v kleci, kdo z nás dvou měl celou dobu pravdu,” završil Holloway, který počítá s titulovou šancí, které by se klidně mohl dočkat při návštěvě UFC Španělska. To v této chvíli však ještě stoprocentně nevíme.


Další články