Sleduj nás

TOP 5 ruských MMA bojovníků očima Khabiba Nurmagomedova

TOP 5 ruských MMA bojovníků očima Khabiba Nurmagomedova

Aktuální šampion divize lehké váhy prozradil, kdo jsou podle něho nejlepší bojovníci ruské národnosti v MMA.

Khabib se v posledních dnech veřejnosti spíše vyhýbal, měl k tomu také své důvody, ale vše se rozhodl napravit během velké tiskové konference v Moskvě, kde promluvil nejen o ztrátě svého otce, ale i o přípravě na Justina Gaethjeho, potenciální odvetě s Conorem McGregorem a konci kariéry.

Samotnou třešničkou dlouhého interview byla otázka, jakých pět MMA bojovníků ruské národnosti je podle Khabiba nejlepších. Orel se příliš dlouho rozmýšlet nemusel a ihned na samotný vrchol dosadil nově korunovaného šampiona bantamové váhy UFC.


Khabib Nurmagomedov vyjmenoval nejlepší zápasníky UFC

„Kdybych si měl vybrat, tak na první místo zvolím Petra Yana, to je velmi perspektivní bojovník a určitě toho ještě hodně dokáže,“ odpovídal Nurmagomedov.


Následně nezapomněl ani na své kolegy z Dagestánu. „Ihned za Yanem by byli Zabit Magomedsharipov s Islamem Makhachevem. A na čtvrtém místě? Hmm, asi Askar Askarov. Domnívám se, že zrovna on má velkou šanci stát se šampionem,“ podotýkal.

Jen páté jméno bylo tak trochu překvapením. „Tím posledním na seznamu by měl být Magomed Ismailov, pokud tedy mohu říct někoho, kdo nepůsobí v UFC. Určitě by bylo chybné ho opomenout. Dokonce by mi i pak psal zprávu, proč jsem ho nezmínil, takže on je pětka,“ usmíval se Khabib.


Další články