Sleduj nás

Tony Ferguson posílá silný vzkaz všem pochybovačům, co si přejí vidět jeho odchod do důchodu

Tony Ferguson posílá silný vzkaz všem pochybovačům, co si přejí vidět jeho odchod do důchodu

Jen co dříve obávaný Tony Ferguson vyjádřil své odhodlání vrátit se zpátky do boje, přičemž si poručil pouze ta největší jména v oboru, dostala se na jeho adresu celá řada pochybných vzkazů.

Spousta lidí jakoby najednou zapomněla, že tento fighter ještě nedávno v UFC tahal dvanáctizápasovou vítěznou šňůru. Jen co ale podlehl Justinovi Gaethjemu v poměrně jednoznačném klání, sebevědomí v jeho výkony už opadlo.

Tony „El Cucuy“ Ferguson (25-4) se tedy rozhodl všem pochybovačům adresovat emotivně silný vzkaz.


Tony Ferguson se chce vrátit na vítěznou vlnu v UFC

„Vy všichni zku*vysyni tam venku, co o mně pochybujete a říkáte, že na to nemám a že bych měl už ukončit kariéru, naserte si!“ řekl stručně během podcastu u Ariela Helwaniho.


A i nadále zůstává věrný svému přesvědčení. „Chci co nejrychlejší cestu zpátky o titul. Má-li to být přes Conora, tak mi dejte Conora. Chcete mi dát Poiriera? I na něm se můžeme domluvit, potom se chci ale utkat s vítězem duelu Khabib vs. Gaethje,“ pravil.

Ferguson se naposledy objevil v nitru oktagonu 9. května, když v pátém kole na TKO podlehl Justinovi Gaethjemu - novému prozatímnímu šampionovi lehké váhy.

Netrvalo to příliš dlouho a pověstný americký strašák, kterému předtím hrozila operace s naštíplou čelistí, se prakticky vmžiku zapojil znovu do tréninku. Ihned od prvního dne sliboval, že se vrátí zpátky silnější a svou pozici si na čele žebříčku opět bez jakýchkoliv výmluv vybojuje.Další články