Sleduj nás

Tomáš Možný podepsal KSW! Hvězda Glory se pravděpodobně ukáže už na turnaji v Liberci

Tomáš Možný podepsal KSW! Hvězda Glory se pravděpodobně ukáže už na turnaji v Liberci
O tom, že z RFA není do nejlepší polské organizace daleko, jsme se přesvědčili již v několika případech. Tomáš Možný je dalším důkazem, že dobré vztahy mezi nováčkem na tuzemské scéně a polským hegemonem fungují.

Před expanzí KSW do Čech se dá očekávat, že laso přistane i u dalších osvědčených borců, kteří mohou největší evropskou organizaci obohatit.

Tomáš Možný dostal novoroční dárek v podobě smlouvy s KSW, která mu ovšem umožnuje startovat i v Real Fight Areně. Slovenský bijec se tak zařadil mezi Michala Martínka, Phila De Frise a Arkadiusze Wrzoska, kteří jsou již pod smlouvou nejstarší polské organizace a zároveň by se měli představit na turnaji KSW 79.


Turnaj, který proběhne premiérově na českém území, by účast bývalého bojovníka Glory rozhodně posunula na vyšší úroveň. Tomáš se již střetl s Arekem Wrzoskem během své kickboxové kariéry a v titulovém duelu jej po pěti kolech zvládl porazit na body.

Odveta by tedy dávala smysl, navíc v MMA, ve kterém se oba bojovníci snaží rozvíjet.


https://twitter.com/i/status/1605186797343952896

Polák Arek Wrzosek má za sebou úspěšnou premiéru v MMA, když na turnaji KSW 73 zvládl ve třetím kole ukončit Tomasze Sarara.

Tomáš Možný si nedávno také připsal první výhru v MMA. Na turnaji RFA v Košicích udolal polského King Konga Kamila Mindu ve druhém kole TKO.

Oba borci tak zažívají úspěšný přerod z kickboxera na MMA zápasníka a jejich vzájemný střet by mohl být ozdobou turnaje v Home Credit Areně.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články