Sleduj nás

Tom Aspinall se vydává na životní misi, na jejímž konci má být výhra nad Jonesem

Tom Aspinall se vydává na životní misi, na jejímž konci má být výhra nad JonesemFoto: UFC

Ještě než si poranil koleno, býval Tom Aspinall černým koněm divize těžké váhy. Nyní se vrací a rád by svůj vysoký potenciál naplnil.

Vše je třeba brát s patřičnou nadsázkou, jelikož má Jon „Bones“ Jones před sebou možná už jen poslední zápas kariéry, než pověsí rukavice na hřebík, ale přesto nemůžeme bojovníkům odpírat jejich sny. A takový Tom Aspinall, který je skutečným dříčem, sní o tom, že se jednoho dne stane šampionem a že se střetne s legendárním Jonesem.

Proto se nyní britský bojovník rozhodl pořádně šlápnout do pedálu a přidal plyn. Doufá, že si příští případnou výhrou opět zajistí místo u špičky žebříčku, odkud bude moct pokukovat i po titulové příležitosti.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Jsem hladovější než kdy dříve!“ zahlásil Aspinall hned v úvodu svého interview s Petesy Carroll. „Plánuji se vydat na misi, na jejímž konci bude pás šampiona. A mým osobním přáním je, že se střetnu s Jonem Jonesem a porazím ho. To je ta pravá motivace totiž. Porazit někoho, kdo se zdá být neporazitelný,“ vyjádřil své přání.

„Myslím si, že je mým údělem, abych se stal šampionem. A ještě sladší bude, pokud se jím stanu v duelu proti Jonu Jonesovi. Myslím to smrtelně vážně. Hodlám teď šlápnout do pedálu, abych uhranul Jonese a on svůj odchod do důchodu oddálil, abychom se stihli střetnout. Jsem na misi a moc si přeju, aby on byl na jejím konci,“ sdělil Aspinall.


Tom Aspinall se nesl na vlně osmi výher v řadě, kterou přerušil loni v červenci, když si hned v úvodu zápasu proti Curtisu Blaydesovi poranil koleno. Pouhých patnáct vteřin trval tento zápas, po němž na Toma čekala dlouhá, předlouhá pauza. Ta se konečně blíží ke svému konci.​


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži