Sleduj nás

Tolik Mexičanů už vniklo do Ameriky, měli bychom je odsud vykopat! naléhá bývalý UFC šampion

Tolik Mexičanů už vniklo do Ameriky, měli bychom je odsud vykopat! naléhá bývalý UFC šampionFOTO: UFC

Sean Strickland je pravý americký vlastenec, který by díky své vznětlivé povaze všechno nejraději řešil násilím. 

Sean právě směruje svou přípravu na Brazilce Paula Costu, s nímž se střetne 1. června na turnaji UFC 302 v New Jersey. Jeho cesta z tělocvičny ovšem vždy zabere nějaký čas, díky čemuž má možnost zkoumat okolí. Čeho si ovšem všímá, to ho začíná pořádně štvát i děsit. 

„Jednou z nejhorších věcí pro vaše psychické zdraví je láska k vaší vlastní zemi. Kdykoliv jedu domů, tak všude vidím mexické vlajky. Už mi ani nepřijde, že by angličtina byla jazykem, kterým se na Západním pobřeží ještě mluví. Jaká to ostuda!“ postěžoval si Strickland v příspěvku na svém Twitteru, na nějž navazovaly další odpovědi. 


„Myslíte si, že je to v takovém Idaho ještě bezpečné? Co nevidět se z Idaho stane další liberální odpad. Jen počkejte, však uvidíte,“ dal se do konverzace se svými fanoušky. 

„Štve mě, když vidím, jak má země pomalinku umírá. Tolik Mexičanů sem vniklo, že to ani není možné! Kdybychom měli odvahu, tak je odsud vykopeme,“ nebral si Strickland žádné servítky. 


„Tohle je ovšem výsledek naší vlády a vašeho hlasování. Teď vám to možná tak zlé ještě nepřijde anebo prostě jen chodíte s páskou přes oči, ale jednou to pocítíte buďto vy, anebo vaše děti. Kriminalita stoupá a celá Kalifornie je prosetá Mexičany,“ poznamenával. 

Sean Strickland je poněkud kontroverzní postavou, a tak se od něho jiné prohlášení ani vesměs čekat nedalo. Jednou prohlásil, že by rád v kleci někoho zabil, podruhé během sparingu nešetřil amatérského YouTubera, kterého zanechal v krvi. Teď se očividně vydává na boj proti Mexičanům. 

Je nutné ovšem podotknout, že pod touto jinak drsnou skořápkou se nachází běžný člověk, který rovněž vnímá a cítí. A jak Strickland nedávno přiznal, už nějakou dobu bojuje s depresemi. Další články