Sleduj nás

Tokhtarov sliboval válku a vyhrožoval Čečenskem. Teď nesplnil ani váhu

Tokhtarov sliboval válku a vyhrožoval Čečenskem. Teď nesplnil ani váhuFOTO: REAL FIGHT ARENA

Organizace RFA řeší před svým desátým galavečerem nepříjemný problém.

Účastník hlavního zápasu a titulový vyzyvatel Ruslan Tokhtarov se nevešel do váhového limitu a sám se tak vyřadil z boje o pás.

Otázkou teď zůstává, zda Václav Sivák zápas vůbec přijme, a případně za jakých podmínek.


"Můj trenér i já známe jeho silné a slabé stránky. Všichni uvidíte, že se v Havířově uskuteční brutální vojna. V každém zápase jsem motivovaný a strašně mě to baví. Stál proti mně Krofta, teď to bude Sivák. Jsem bojovník, titul bude můj," prohlašoval v propagačních videích Rakušan s čečenskými kořeny.

Svoji motivaci zapomněl ukázat již při plnění úvodní povinnosti, bez které se o titul vůbec nemůže ucházet.


Na první pokus nedopadlo oficiální vážení dobře ani pro Vaška. Tomu však chybělo do limitu pouhých 200 gramů, které s přehledem doladil před opravným pokusem. Tokhtarov na to byl podstatně hůře. Netrefil se o dvě kila a druhou šanci rovnou odmítl. Očividně věděl, že nemá nárok požadovaných šestašedesát kilogramů splnit a nechtěl se ničit dalším odvodňováním.

„Vůbec nevím, jak to v sobotu dopadne, protože můj soupeř je v každém zápase jiný. Tentokrát se půjde na pět kol, tak uvidíme. Já to vždy poznám až v zápase, když na soupeře zatlačím. Chtěl bych předvést pěkný výkon a ukázat moje dobré oko. Trefovat ho čistými údery, ne pouze mávat rukama,“ prohlásil Sivák na tiskovce před turnajem.

To však ještě nevěděl, jaké nepříjemné překvapení si pro něj jeho čečenský sok nachystal a také, že bude Ruslan jiný i ve váhovém limitu.Další články