Sleduj nás

To se na mě nezlobte, ale RFA mi nabídlo třikrát víc jak Oktagon, prozradil Brož

To se na mě nezlobte, ale RFA mi nabídlo třikrát víc jak Oktagon, prozradil Brož
Soupiska RFA začíná vypadat velmi slušně, a to nás úvodní turnaj bude teprve čekat.

Když se na scéně objevilo jméno nové MMA organizace, patrně jen málokdo tušil, že z toho bude takto velký třesk. Hned několik zvučných domácích fighterů sem oznámilo svůj přesun a mezi emigrujícími na trase Oktagon → RFA nyní nechybí ani bojovník Miroslav Brož.

„Ta jednání trvalá vskutku dlouho. Já a Boris Marhanský (promotér RFA) jsme se sešli asi sedmkrát, ale protože jsem férový člověk, tak když mi byla zaslána oficiální nabídka, informoval jsem o ní nejprve Ondřeje Novotného (promotér Oktagonu),“ uvedl Brož, jak se během celé záležitosti postupovalo.


„Ondra mi na to řekl svoje, ale nedohodl jsem se s ním na penězích. A protože mě živí mé vlastní tělo, tak pokud mi někdo nabídne třikrát více peněz jak Oktagon, tak na to musím zareagovat, to se na mě prostě nikdo nemůže zlobit. Kdybych náhodou jednou bojovat nemohl, tak prostě nebudu vydělávat,“ vysvětlil pro sportnet.sk, proč se takto rozhodoval.

Miroslav Brož se tedy připojil k mnoha dalším bojovníkům, kteří se rozhodli změnit bojové prostředí, ačkoliv nás úvodní turnaj z produkce RFA bude teprve čekat. První zahřívací galavečer by se měl uskutečnit 12. března a představí se na něm Brichta či Hošek.

Další články