Sleduj nás

To je idiot! On si snad vzal houbičky, reagoval na výzvu mladého bojovníka Petr Monster Kníže

To je idiot! On si snad vzal houbičky, reagoval na výzvu mladého bojovníka Petr Monster Kníže
Veltrová váha organizace Real Fight Arena začíná postupně nabírat na kvalitě a jasně se krystalizují borci, kteří by měli v dohledné době zabojovat o titul. Do této kategorie už se očividně počítá i Jan Fajk, který po posledním vyhraném zápase neváhal a vyzval jednu z největších legend domácí scény.

Mladý odchovanec pražského Hanuman Gymu, který nyní hájí barvy Reinders MMA má zatím na svém kontě čtyři vyhrané zápasy. Dva stihl ještě pod hlavičkou OKTAGONu a další dva triumfy nyní přidal v RFA.

Honza bojuje opravdu chytře a strategicky, ale bohužel pro něj nejsou jeho zápasy příliš divácky atraktivní. Ve stejném duchu probíhal i jeho poslední souboj s Michaelem Rirschem, který RFA pustilo do světa jako free prelims. Fajk si připsal jednoznačné bodové vítězství, kdy svého soupeře doslova utrápil, ale mnoho nových fanoušků na svoji stranu asi nezískal.


Po tomto zápase se na svém Instagramu pustil do hodně odvážné konstrukce, jejíž součástí byl boj o titul a nejprve zápas s Petrem Monstrem Knížetem.


Přestřelil Jan Fajk?


"Hello, 29.10. jsem vyhrál čtvrtý profesionální zápas pod organizací RFA. Teď je však důležité, co dál. Nechci stát dlouho bez zápasu. Mám ve veltrové váze v RFA 2-0 a myslím, že si zasloužím bojovat o titul už teď nebo za jeden další zápas.


Po zápase jsem vyzval Monstera. Od začátku kariéry ho beru jako největšího tvrďáka a bylo by pro mě super si s ním za zápasit. Byl by to pro mě nejlepší skalp kariéry a obrovská zkušenost. Vítěz by pak mohl jít titulový zápas s Wittnerem," zahrál si na matchmakera Jan Fajk.

Monster se měl v RFA představit právě v očekávaném duelu s Jožko Wittnerem, ale zranění domácí legendy tento zápas odsunulo na neurčito. Wittner si s naprostým přehledem poradil s náhradním soupeřem a právem čeká buď na boj o titul nebo opět na Monstera.

V ideálním případě by vše mohlo vyjít na turnaj Škondrič vs. Marpo, který nás čeká na konci letošního roku. Zápasu Fajk vs. Monster se rozhodně v blízké době nedočkáme, protože Petr Kníže smetl výzvu mladého střelce velice nekompromisně ze stolu.

Petr Monster Kníže odpovídá na výzvu


"To je úplný idiot. Co mám jako říct? Co by jako chtěl? On si vzal nějaké drogy, nebo co? Nechápu. Houbičky? Co si vzal? Hele, já se nemusím připravovat, můžu jít na víkend s dcerou nebo si jít lehnout k moři a pak si s ním dám zápas se zavřenýma očima a ruku si přivážu k noze a vyhraju. Asi tak…"

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články