Sleduj nás

To bude velké! Tyron Woodley v ringu vyzve bratra slavného šampiona

To bude velké! Tyron Woodley v ringu vyzve bratra slavného šampiona
Tyron Woodley hodlá dokázat, že jsou jeho dvě prohry s Jakem Paulem jen dílem náhody.

Bývalý šampion velterové váhy a čestný příslušník Síně slávy UFC v sobě na stará kolena našel ohromnou porci motivace ještě něco dokázat.

Do bojové nálady se dostal poté, co mu media i fanoušci opakovaně začali připomínat jeho druhou prohru s Jakem Paulem, od něhož inkasoval drsné KO.


Tyron si navlékl rukavice a zavelel: „Takhle tedy rozhodně ne!“ A začal na sobě opět dřít. Výsledek jeho práce bychom měli vidět už v listopadu.

Tyron Woodley motivace

Tyron Woodley vs. Tommy Fury


Server nosmokeboxing.com přišel jako první s odhalením ohledně toho, kdo bude Woodleyho soupeř. Jde o mladšího bratra těžkotonážního šampiona federace WBC Tysona Furyho, a sice Tommyho.


Oba bijci se stanou součástí galavečera, jehož hlavní chod obstará legendární boxer Floyd Mayweather. Ten se v rámci exhibičního klání postaví proti YouTuberovi Dejimu.

https://twitter.com/EverythingBoxi2/status/1570849448632385537?s=20&t=i0dr3KESDkb-xIeEI9F9nA

Woodley o svém návratu


„Neustále mi spousta lidí píše, jak jsem mohl připustit, že jsem prohrál s YouTuberem. I když si nemyslím, že tato prohra může definovat mou kariéru, tak se vrátím zpátky, abych vám ukázal, že je ve mně daleko více, než jste mohli vidět!

Pravda je taková, že jsem do posledního zápasu s Jakem Paulem vstupovat na short notice. Tohle si nikdo neuvědomuje. Vstupoval jsem nepřipravený, nezahřátý, ale i tak jsem vyhrával na body. Za celý duel jsem se dopustil jediné chyby, která mě ale nakonec stála vše.

Všichni děláme chyby, nejen já. Dokonce i Robbie Lawler ji udělal, když mi čelil. Nachytal jsem ho úplně stejně, jako Jake nachytal mě. Ale buďte si jisti, že to tak nenechám. Žádný podělaný YouTuber není lepší, než jsem já. Pro tu trilogii si tvrdě půjdu a je jedno, jaké překážky budu muset překonat!


Momentálně se mi nabízí listopadový zápas s Tommym Furym. Ideálním soupeřem je však i KSI, který si ustavičně bere mé jméno do huby. Je na čase, aby toho kluka někdo naučil poslouchat. Jak to udělám, trilogie s Jakem mě nemine!“

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články