Sleduj nás

TJ Dillashaw zkritizoval Pimblettův životní styl a odsoudil ho k věčné obezitě

TJ Dillashaw zkritizoval Pimblettův životní styl a odsoudil ho k věčné obezitěFOTO: UFC

TJ Dillashaw zkritizoval životní styl Paddyho Pimbletta a předurčil mu, že jeho MMA kariéra už brzy nabere rychlého spádu. 

Paddy po příchodu do UFC ohromil fanoušky nejen svým vystupováním, ale také bojovým stylem, a především pak osobním životem, který vede na profesionálního fightera opravdu neobvykle.

„Tlustý, ale šťastný.“ To je motto, kterým se liverpoolský bijec řídí, takže když nemá domluvený zrovna žádný zápas, huntuje si své tělo, co to jenom jde. A až dostane bojový rozkaz, tak nasadí drastickou dietu, za kterou mu jeho orgány určitě nepoděkují.


„Všude slýchám, jak tohle bude nová hvězda UFC, ale osobně se divím, jak takovou blbost může vůbec někdo vyslovit. Ten člověk si evidentně zcela úmyslně ničí zdraví, a ještě se snaží lidem namluvit, že to je v pořádku,“ postěžoval si na Padyho životní styl bývalý bantamový šampion TJ Dillashaw.

„Pokud bych někdy sháněl recept na to, jak si účinně a co nejrychleji zničit zdraví, pak se budu řídit jeho životem. Já k tomu nemám co dodat, pokud žerete jako prase, nikdy se v UFC nestanete šampionem. A je jedno,  jak moc mu teď věříte,“ rozhovořil se.


„Tímto se nesnažím Paddymu mluvit do duše, ale podle mě je to chodící cukrovka. Je odsouzen k věčnému zatracení, věčné obezitě, bude mít spoustu zdravotních potíží a jeho MMA kariéra pořádně ani neodstartuje. Za pár let to sám pozná,“ vynesl Dillashaw svůj rozsudek v The Thiccc Boy podcastu.


Další články