Sleduj nás

TJ Dillashaw předvídá, jak se vyvine jeho zápas se Sterlingem

TJ Dillashaw předvídá, jak se vyvine jeho zápas se Sterlingem
TJ Dillashaw se těší, až se vrátí zpátky na trůn bantamové váhy. Údajně to nebude žádný problém, soupeře velmi podceňuje.

„Aljo“ si zvládl v odvetě poradit s Petrem Yanem, čímž potvrdil pozici aktuální jedničky bantamové váhy. Tentokrát si na něj brousí zuby bývalý šampion, který o svůj pás nepřišel v boji, nýbrž se ho dobrovolně vzdal, než jej dopadla USADA.

TJ Dillashaw si tedy dodnes připadá jako neporažený král, kterému ostatní bojovníci pouze dočasně drží žezlo. A toto žezlo si plánuje vzít zpátky.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Jsem rád, že jsem zpět ve hře, a ještě víc mě těší, že už brzy budu opět šampionem,“ prohlásil Dillashaw v pořadu The MMA Hour. Sebevědomí z něj jenom sálalo.

„Se vší úctou k Aljamainovi, ale vůbec z něho necítím žádné nebezpečí. Není to ten typ člověka, z jehož bojového stylu máte nějaké obavy. Není to soupeř, co by vás dokázal vypnout nebo vás donutil odklepat,“ tvrdí o svém příštím protivníkovi.


Sterling

„Když se na něj dívám, vidím spíše atleta než zápasníka. Myslím si, že to pro mě bude snadná bitva, kterou mohu vyhrát hned několika způsoby,“ doplnil Dillashaw, jenž naposledy v kleci velmi těsně porazil Coryho Sandhagena.

Další články