Sleduj nás

Titulová bitva v problémech. Šampion Sterling hlásí zranění, O’Malleymu se hlásí náhradník

Titulová bitva v problémech. Šampion Sterling hlásí zranění, O’Malleymu se hlásí náhradníkFOTO: UFC

Šampion Aljamain Sterling oznámil, že se do srpna, kdy se má konat jeho zápas proti Seanovi O’Malleymu, možná nestihne uzdravit.

UFC tento zápas sice už oznámilo, ale prý v době uveřejnění nebralo ohled na šampionův zdravotní stav. „Já jim nikdy neřekl definitivní ano. Pouze jsem nastínil, že udělám, co bude v mých silách, abych se v závěru léta ještě stihl vrátit,“ prohlásil Sterling.

Uplynulo několik dní a bantamový šampion svůj původní výrok opět o něco přiblížil. „Nebudu říkat, s čím mám problémy, ale je dost možné, že tam bude nutný operační zákrok. Stále přemýšlíme, jaká cesta pro nás bude nejpřijatelnější. Srpen ale nevypadá příliš pravděpodobně,“ informoval skrze BT Sport.

Dana White tuto zprávu přijal a jelikož je na tyto potíže zvyklý, tak začal okamžitě jednat. „Řekl jsem několika lidem, aby zůstali v pohotovosti a byli připraveni, kdyby se nám náhodou na srpen uvolnilo místo. Patrně bychom boj o bantamový titul odložili a to volné místo zalepili nějakým jiným zajímavým duelem,“ řekla hlava UFC.

„Tady ale musím pochválit Henryho Cejuda, který na mně apeloval, aby se žádný zápas nerušil, že zaskočí za Sterlinga a půjde s O’Malleym. Ať už o dočasný titul, nebo klidně bez něho. A já musím říct, že jak jsem tímto nápadem polichocen, tak ho možná zvážíme,“ souhlasil White.


„Počkáme si ještě na verdikt od Aljamaina Sterlinga a pak učiníme nějaké kroky. Prozatím to však vypadá, že ať už uděláme cokoliv, vyjde nám z toho divácky atraktivní utkání,“ sdělil White na nedělní tiskové konferenci.


Další články